Był Sobie Blues - IX Letnie Spotkania z Bluesem
access_time 2014-07-23 10:07:05
Już po raz dziewiąty, Tarnowskie Centrum Kultury ma przyjemność zaprosić na muzyczne sierpniowe piątki na tarnowskim Rynku, które już tradycyjnie odbędą się pod hasłem "Był Sobie Blues". W tym roku odbędą się 3 koncerty plenerowe oraz 3 koncerty klubowe pod wspólnym tytułem "Sam na sam z bluesem" które odbywać się będą w przeddzień każdego koncertu rynkowego (czwartki) w Piwnicach TCK.
Na scenie plenerowej zaprezentują się zarówno znani "wyjadacze" bluesa, jaki młode blues-rockowe formacje. W tym roku wystąpią: LOS AGENTOS, MAGDA PISKORCZYK, KULISZ & KIELAK, KASA CHORYCH oraz specjalni goście WOJTKA KLICHA: GIENEK LOSKA, MAREK „STING" POPOW, MARCIN FURMAŃSKI. Wśród artystów zaproszonych do udziału w SAM NA SAM Z BLUESEM są: JAN „KYKS" SKRZEK, PAWEŁ SZYMAŃSKI, THE MISSING PART. Współautorem oraz animatorem koncertów w ramach BYŁ SOBIE BLUES jest Wojtek Klich, gitarzysta, wokalista, kompozytor, który też poprowadzi bluesowe koncerty. Po plenerowych koncertach zapraszamy muzyków oraz publiczność do Klubu "Przepraszam" (Rynek 10) na jam session. Muzyków zainteresowanych udziałem w jam session proszeni są o wcześniejszy kontakt mailowy z Wojtkiem Klichem (wojtek@klich.art.pl) oraz o przygotowanie któregoś z kilkunastu zaproponowanych kompozycji, których lista znajduje się Kliknij TUTAJ Harmonogram BYŁ SOBIE BLUES:
  • 31.07 - SAM NA SAM Z BLUESEM: Jan „KYKS" Skrzek - Piwnice TCK, bilety: 10 zł
  • 01.08 - Los Agentos, Magda Piskorczyk - Rynek, wstęp wolny
  • 07.08 - SAM NA SAM Z BLUESEM: Paweł Szymański - Piwnice TCK, bilety: 10 zł
  • 08.08 - Wojtek Klich i Goście: Gienek Loska, Marek „STING" Popow, Marcin Furmański - Rynek, wstęp wolny
  • 21.08 - SAM NA SAM Z BLUESEM: The Missing Part - Piwnice TCK, bilety: 10 zł
  • 22.08 - Kulisz & Kielak, Kasa Chorych - Rynek, wstęp wolny Partnerem Był Sobie Blues jest MPEC - Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Tarnowie
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A