Ty też możesz być mistrzem kierownicy
access_time 2014-09-12 07:01:10
5 lat - taka jest dolna granica wieku dla dzieciaków, które chciałyby rozpocząć przygodę z kartingiem. Sekcja działająca przy tarnowskim torze Speed Race rozpoczęła właśnie rekrutację. To szansa nie tylko na zabawę, ale i naukę bezpiecznych zachowań na drodze i rozwijanie motoryzacyjnych pasji u najmłodszych.
Na tarnowskim torze Speed Race trwa nabór dziewcząt oraz chłopców z roczników 2009, 2008, 2007, 2006 i starszych (w wieku szkolnym) do sekcji kartingowej - Specjalnie dla nich przygotowaliśmy sprzęt - atestowane i najbezpieczniejsze na świecie gokarty firmy SODI - mówi Rafał Kiwior. - Taki gokart potrafi rozpędzić się nawet do 40 km/h, jednak nad prędkością stale czuwa obsługa i instruktor, który dobiera optymalną prędkość do umiejętności jazdy dziecka - uspokaja rodziców zainteresowanych zapisaniem dzieci do sekcji. Zajęcia obejmują:
  • naukę jazdy na torze kartingowym
  • warsztaty
  • szkolenia
  • współzawodnictwo
  • kulisy sportu kartingowego i różnych serii wyścigowych oraz Formuły 1
  • testy kartingowe Program szkolenia w Sekcji kartingowej został opracowany z myślą o jak najdokładniejszym i najbardziej kompleksowym przygotowaniu młodych osób do wejścia w świat profesjonalnych wyścigów oraz nabycia właściwej techniki jazdy i umiejętności w bezpiecznym prowadzeniu pojazdów mechanicznych. W szkoleniu uczestniczyć mogą dzieci już od 5 roku życia! Zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych zawodników kartingowych i wyścigowych. Szczegółowe informacje dostępne są w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych - Torze Speed Race Tarnów, ul. Kochanowskiego 30, tel. 604 640 023. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek 19 września 2014 r. o godz. 18.
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A