Premiera studencka "PROCESU 2.0" (KONKURS)
access_time 2014-01-16 21:21:12
Premiera "Procesu 2.0" odbyła się w sobotę 11 stycznia - z kolei 17 stycznia o godz. 18 zaplanowano premierę studencką, po której odbędzie się spotkanie z aktorami i reżyserem. Dyskusja rozpocznie się o godz. 20:00 w kawiarni "Pod Arkadami" na tarnowskim rynku.
Data: piątek, 17 stycznia o godz. 18:00 Miejsce: Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie Cena biletu: Bilety: 30 zł. normalny, 20 zł. ulgowy. "Proces 2.0", czyli "Proces" czasów kultury cyfrowej - to opowieść o inwigilacji. O życiu jako przekazie medialnym. Inwigilowani będą mogli się poczuć również uczestnicy premiery studenckiej - bowiem kamery będą im towarzyszyć także podczas spotkania z aktorami i reżyserem - całość będzie transmitowana i udostępniona na teatralnym profilu www.youtube.com/user/TarnowskiTeatr K. - trzydziestoletni mężczyzna bez większych zobowiązań. Na ogół sprawia niezłe wrażenie. Jest w miarę świadomym obywatelem i konsumentem. Czasami nachodzą go chwile refleksji, podczas których uświadamia sobie, że wszystko jest kruche i nietrwałe. Bywa sfrustrowany tym, że nie posiada celu. Ale równocześnie uważa, że chyba nie warto się tym przesadnie martwić. Trzeba żyć. Używać. Korzystać. Pewnego dnia K. zostaje aresztowany. Rozpoczyna się proces. Być może ten proces to przekleństwo. Być może zbieg okoliczności. Może dar od losu. A może K. potrzebuje tego procesu, by nadać swojej egzystencji sens i znaczenie, by dojrzeć. Do odpowiedzialności. Do winy.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy cztery pojedyncze zaproszenia na spektakl, który odbędzie się w piątek, 17 stycznia o godz. 18:00 w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Dla pierwszych czterech osób które prześlą na adres konkurs@tarnow.net.pl swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail otrzymają wejściówki. W temacie wiadomości należy wpisać: "Proces 2.0" (Za okazaniem biletu z premiery studenckiej - zniżki przy barze w kawiarni "Pod Arkadami")
Komentarze...