Z tej kategorii
Blackbird (KONKURS)

2016-01-12 Stary portal

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie przygotował na dzisiaj spektakl pt. "Blackbird" w reżyserii Tomasza Gawrona. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym są do wygrania zaproszenia.

Rusz się z domu w weekend - polecamy

2016-01-08 Stary portal

To już osiemdziesiąta edycja cyklu publikacji pt.:"Rusz się z domu w weekend". W każdy piątek prezentujemy najciekawsze wydarzenia, które będą mieć miejsce w weekend. Zachęcamy do korzystania z naszych "ściągawek". Szkoda czasu na siedzenie w domu!

Koncert Noworoczny w CSM (KONKURS)

2016-01-06 Stary portal

Centrum Sztuki Mościce zaprasza na Koncert Noworoczny w wykonaniu AUKSO Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy pod dyrekcją Marka Mosia. Partie solowe wykonają Iwona Socha - sopran i Rafał Bartmiński - tenor. W programie najpiękniejsze utwory Straussów, Lehara, Pucciniego, Verdiego i wielu innych kompozytorów.

"Pochód Trzech Króli" - 6 stycznia

2016-01-05 Stary portal

W środę 6 stycznia o godz. 13:00 z Placu Katedralnego wyruszy barwny orszak i przejdzie do szopki przy Klasztorze oo. Bernardynów.

Wygraj bilety na spektakl "Lilka, cud miłości" w CSM

2016-01-05 Stary portal

8 stycznia, o godz. 18:30 w Centrum Sztuki Mościce, odbędzie się spektakl "Lilka, cud miłości" w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza. Po spektaklu promocja książki "Aktorki. Portrety". Spotkanie z autorem Łukaszem Maciejewskim oraz Magdaleną Zawadzką, Joanną Żółkowską i Krystyną Tkacz.

Marszałek dotrzymał słowa. 14 mln zł trafiło do Tarnowa

2016-01-05 Stary portal

Zgodnie z umową podpisaną przez prezydenta Romana Ciepielę i wicemarszałka małopolskiego Stanisława Sorysa, miasto otrzymało 14 mln 341 tys. złotych z tytułu dofinansowania do trzech zrealizowanych inwestycji drogowych.

Nowe przepisy i ekstra kasa, czyli "macierzyński" po nowemu

2016-01-05 Stary portal

Weszły w życie przepisy, zgodnie z którymi osoby nieuprawnione do tej pory do zasiłku macierzyńskiego dostaną wsparcie. Świadczenie rodzicielskie będzie wypłacane w kwocie 1000 zł przez 12 pierwszych miesięcy życia dziecka.

Świerczkowiacy zapraszają do wspólnego kolędowania

2016-01-05 Stary portal

Na wieczór pełen zabaw, tańców i śpiewów zapraszają Świerczkowiacy i ich goście Grupa Kolędników z Pleśnej. W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki oraz zwyczaje świąteczno - noworoczne naszego regionu.