Kabaretowy freestyle z Ad Hoc (KONKURS)
access_time 2013-05-24 13:51:53
W sobotę, 25 maja, w Piwnicach TCK odbędzie się Wieczór Komedii Improwizowanej z Grupą Ad Hoc. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5.
Wieczór Komedii Improwizowanej: Grupa AD HOC Miejsce: TCK - Rynek 5 Termin: sobota, 25 maja, godz. 18:00 Cena biletu: 20 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5. Grupa AD HOC powstała w 2008 roku z inicjatywy Kabaretu PUK, który skrzyknął kilkoro znajomych kabareciarzy i zaraził ich pomysłem na wspólne improwizowanie. Od tamtej pory konsekwentnie i z nieustającym zapałem niosą kaganek improwizacji przez polskie sceny kabaretowe. Organizowane przez nich Wieczory Komedii Improwizowanej to mieszanka improwizowanych scenek, gier, etiud, wierszy i piosenek, które powstają na bieżąco, w oparciu o określone wcześniej zasady i przy dużym udziale publiczności. Ich występy nie mogą się obyć bez aktywnie współdziałającej widowni,której bez oporów oddają prawo do decydowania o tym co, gdzie, z kim, dlaczego i pod jakim tytułem ma się dziać na scenie. Im większa wyobraźnia widza, tym większe wyzwanie dla nich i ciekawszy efekt. Żaden kabareciarz nie tworzył jeszcze wiersza do wymyślonego przez Ciebie tytułu ani nie odgrywał na scenie dnia z Twojego życia? Chciałbyś zobaczyć etiudę w mrowisku albo skecz po chińsku? A może chcesz, by ktoś wymyślił na poczekaniu piosenkę o Twojej cioci z Andrychowa? Przyjdź na występ AD HOC, a Twoje życzenia mogą się spełnić! Zaletami takich występów są:
  • niepowtarzalność - widz ma świadomość unikalności występu - nie jest możliwe powtórzenie go po raz drugi;
  • energetyczność - improwizacja jest bardzo żywą dziedziną kabaretową, zarówno dla kabareciarzy jak i widzów;
  • interaktywność - widownia podając sugestie decyduje na jaki temat ma być scena, kto ma w niej wystąpić etc. Foto: Klaudyna Schubert
    Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa podwójne zaproszenie na występ Ad hoc, który odbędzie się w sobotę, 25 maja 2013 r. o godz. 18.00 w Piwnicach TCK. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do soboty, 25 maja, do godz. 10.00, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Ad hoc"
  • Komentarze...