Podaruj prezent swojej mamie (KONKURS)
access_time 2013-05-17 10:48:26
Perfect Body i portal Tarnow.net.pl zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są wejściówki na pełen pakiet kosmetyczny dla dwóch osób - idealny prezent na Dzień Matki.
Dzień Matki - święto obchodzone corocznie w Polsce 26 maja. To święto ma na celu okazanie matkom szacunku, miłości, podziękowania za trud włożony w wychowanie. Najpopularniejsze prezenty na Dzień Matki to oczywiście kwiaty czy pudełko czekoladek. Możemy też zadbać o to, aby tego dnia mama nie musiała sprzątać, gotować i zajmować się domem. Oczywiście pomysłów na Dzień Matki są dziesiątki. Aby nieco uatrakcyjnić te najczęściej spotykane niespodzianki możemy na przykład zaskoczyć ją ciekawą formą spędzania czasu wolnego. Wszystkim zależy, aby nasze mamy były zdrowe, piękne, nie posiadały widocznych efektów starzenia się skóry, dlatego Perfect Body - Studio Modelowania Sylwetki oraz Tarnow.net.pl ogłasza kolejny konkurs, w którym chcemy pomóc w wyborze prezentu. Pakiet kosmetyczny dla 2 osób na zabieg parafinowy na dłonie z peelingiem, maską odżywczą, masażem dłoni oraz zabieg pielęgnacyjny twarzy "BIOaktywna odnowa" naturalnymi kosmetykami - to świetny sposób spędzenia czasu matki z córką.
Weź udział w konkursie
Do zdobycia:
  • 3 darmowe wejściówki na pełen pakiet kosmetyczny dla dwóch osób
  • Bon zniżkowy na pełen pakiet kosmetyczny dla 2 osób 75 proc. taniej w cenie 60 zł. Cena regularna to 240 zł. Zasady konkursu: Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do wtorku, 21 maja swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu darmowych wejściówek na pełen pakiet kosmetyczny lub bon zniżkowy. W temacie wiadomości należy wpisać: "Dzień Matki - wejściówka" by móc wziąć udział w losowaniu darmowej wejściówki lub "Dzień Matki - bon zniżkowy", jeśli interesuje Państwa bon rabatowy uprawniający do ceny promocyjnej. Otrzymaliśmy ponad 200 konkursowych zgłoszeń, spośród których 13 okazało się być szczęśliwymi. Zwycięzcy:
  • "Dzień Matki - wejściówka": Izabela C., Elżbieta B., Dobrawa C.
  • "Dzień Matki - bon zniżkowy": Agata O., Justyna C., Natalia W., Wioletta K., Anna G., Kinga H., Karolina C., Beata B., Bożena S., Aneta N. Gratulujemy!
    Perfect Body - Studio Modelowania Sylwetki
    Perfect Body - Studio Modelowania Sylwetki ul. Mickiewicza 7, Tarnów tel. 530-997-991 Zapraszamy w godzinach: poniedziałek - piątek od 10:00 do 21:00 sobota - 9:00 - 14:00 Zapisy: tel. 530-997-991 e-mail: perfect.body@wp.pl www.perfect-body.net.pl Badania wskazują na ciągle narastający problem nadwagi i otyłości na świecie, jak i w Polsce. Wiele osób walczy z nadmiarem kilogramów stosując diety cud, które w konsekwencji prowadza do obniżenia przemiany materii, niedoborów witaminowych i efektu jojo. Niewielu z nas wie o tym, że dieta odchudzająca powinna być dobierana indywidualnie dla każdego, uwzględniając płeć, stopień nadwagi, tryb życia, schorzenia i inne dolegliwości. Rekordowa utrata wagi, w Perfect Body wynosi 19 kg, w obwodach łączny spadek 110 cm tj.: 13 cm pod biustem, 26,5 cm w pasie, 19,5 cm w biodrach, po 18 cm w udach, po 7 cm w ramionach. Perfect Body to nowoczesne studio, w którym klient może znaleźć opiekę wykwalifikowanej kadry. Nowoczesne metody kształtowania sylwetki oraz wiedza poszerzana poprzez ciągłe szkolenia sprawia, że klient znajduje profesjonalną pomoc w realizacji celów.
  • Komentarze...