Spotkanie z supernianią - Dorotą Zawadzką (KONKURS)
access_time 2013-06-03 08:31:44
W poniedziałek, 10 czerwca o godz. 16.00 w Auli F na terenie Kampusu WSB-NLU, przy ul. Kochanowskiego 30 odbędzie się spotkanie z Dorotą Zawadzką, telewizyjną supernianią.
Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca - dzięki uprzejmości Przemysława Stacha, dziekana WSB-NLU w Tarnowie, ma zaszczyt zaprosić na niezwykłe spotkanie z Dorotą Zawadzką, telewizyjną supernianią. Tematyka spotkania: "Wychowanie w dobrym stylu - rodzinny savoir vivre". Program spotkania:
  • Powitanie Gości z udziałem zespołów muzycznych: EverGreen i Happy Band.
  • Konferencja z udziałem Doroty Zawadzkiej - "Wychowanie w dobrym stylu - rodzinny savoir vivre".
  • Promocja talentów uczniów Zespołu Szkół Plastycznych z Tarnowa.
  • Uroczyste otwarcie pierwszej w Polsce Akademii Wspomagania Edukacyjnego SUPER DZIECKO www.superdziecko.org prowadzonej przez Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca pod patronatem Wyższej Szkoły Biznesu NLU Wydziału Zamiejscowego w Tarnowie.
  • "Cudnolandia" z udziałem Wydawnictwa Helios oraz Jacka Cudny, autora ciekawych książeczek dla dzieci. Udział w spotkaniu możliwy z zaproszeniem. Więcej informacji na stronie www.pdps.pl
    Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy pięć podwójnych zaproszeń na spotkanie z Dorotą Zawadzką, telewizyjną supernianią, które odbędzie się w poniedziałek, 10 czerwca o godz. 16.00 w Auli F na terenie Kampusu WSB-NLU, przy ul. Kochanowskiego 30. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do środy, 5 czerwca swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "superniania" Zwycięzcy: Mateusz K., Joanna B., Alicja K., Paweł J., Szymon Ł. Gratulujemy!
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A