"Tajemniczy ogród" jakiego nie znacie (WYGRAJ BILETY)
access_time 2012-11-08 14:21:13
Już w niedzielę 11 listopada o godz. 15.00 Teatr w Tarnowie zaprasza na familijny spektakl "Tajemniczy Ogród" w reżyserii Tomasza Obary. Widzowie będą świadkami niezwykłego widowiska w wykonaniu tarnowskich aktorów.
"Tajemniczy ogród" to sceniczna adaptacja klasyki literatury dziecięcej. Osierocona 10-latka, Mary Lennox, przybywa do Anglii do swojego jedynego krewnego, wuja Archibalda. Pojawienie się nowego mieszkańca w ponurym domu na wrzosowisku odmienia życie wielu osób. Magiczna opowieść o potrzebie miłości, poszukiwaniu przyjaźni i uzdrowicielskiej mocy kontaktu z naturą. Spektakl dla całej rodziny. Spektakl "Tajemniczy ogród" Miejsce: Duża Scena, Teatr im. L. Solskiego Termin: 11 listopada - godz. 15.00 Bilety: na spektakl dostępne są również przez internet. www.ekobilet.pl/tarnowski-teatr. Kup bilet - zabierz znajomych lub rodzinę do teatru! Rezerwacje biletów - tel. 14 688 32 87
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl - Teatr w Tarnowie przygotował konkurs z wejściówkami na spektakl "Tajemniczy ogród". Do wygrania: - zaproszenia na spektakl prezentowany w niedzielę, 11 stycznia o godz. 15.00. Każdy kto prześle na adres k.bogusz@teatr.tarnow.pl w terminie do czwartku 8 listopada do godz. 20.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. Uwaga! Aby zgłoszenie było ważne, w jego treści należy także podać adres naszego portalu (Tarnow.net.pl). Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Dla czytelników naszego Portalu mamy kolejną pulę zaproszeń na spektakl "Tajemniczy ogród" w niedzielę 11 listopada stycznia o godz. 15.00. Rozdamy je poprzez portal społecznościowy Facebook. Aby wziąć udział w konkursie należy na swoim profilu dodać do ulubionych stronę Tarnow.net.pl na Facebook.com. Można to zrobić klikając w obrazek tej dłoni , następnie trzeba się zalogować do swojego konta i kliknąć "Lubię to" Tarnow.net.pl.
Komentarze...