Joanna Kulig w kinie "Millennium" (KONKURS)
access_time 2012-10-12 11:41:10
Po projekcji filmu „Kobieta z piątej dzielnicy” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, gościem Łukasza Maciejewskiego, w jego autorskim cyklu, będzie Joanna Kulig - odtwórczyni jednej z głównych ról w filmie. Spotkanie odbędzie w niedzielę 14 października w Kinie „Millenium” o godzinie 18:00. Mamy dla Was zaproszenia.
Joanna Kulig to "talent z wody". Wszystko jest w niej naturalne, wynikające z charakteru i temperamentu. Kryształ który nie daje się oszlifować. Najbardziej utalentowana w swoim pokoleniu. Urodziwa, inteligentna, z temperamentem. Występuje w filmach, wspaniale śpiewa (ostatnio w telewizyjnym koncercie z piosenkami "Starszych Panów"), mądrze buduje karierę. Nie znajdziemy jej w plotkarskich magazynach i na celebryckich bankietach. A przecież Joasia ma się czym pochwalić. Zaczynała brawurowo - od nagrodzonej na festiwalu w Gdyni głównej roli w "Środzie czwartek rano" Grzegorza Packa i tytułowej "Doktor Halinie" - Teatrze Telewizji w reżyserii Marcina Wrony. Przez następnych kilka lat szukała zawodowego miejsca, dzieląc czas między śpiewanie (Kulig ukończyła wydział o specjalności wokalno-aktorskiej w krakowskiej PWST), występy w teatrze ("Stary" w Krakowie, "Teatr Polonia" w Warszawie), telewizji i w kinie. Kulig nie tylko zagrała w kilku prestiżowych polskich produkcjach ("Maraton tańca" Łazarkiewicz, "Milion dolarów" Kondratiuka), ale jest dzisiaj chyba jedyną, obok Karoliny Gruszki, polską aktorką z potencjałem na dużą, europejską karierę. U boku Ethana Hawke'a i Kristin Scott Thomas wystąpiła w "Kobiecie z piątej dzielnicy" Pawła Pawlikowskiego, z Juliette Binoche spotkała się na planie "Sponsoringu" Małgorzaty Szumowskiej, zagrała także w filmie "Die verlorene Zeit" Anny Justice z Susanne Lothar. W przyszłym roku czeka nas premiera wysokobudżetowego filmu studia "Paramount" - "Hansel & Gretel: Witch Hunters" z Joanną Kulig grającą u boku Gemmy Arterton i Jeremy'ego Rennera z "Hurt Locker". 14 października w Kinie "Millenium" o godzinie 18:00 projekcja filmu "Kobieta z piątej dzielnicy". Po projekcji spotkanie z odtwórczynią jednej z głównych ról w filmie - Joanną Kulig. Zobacz także: Pełny opis filmu na naszym portalu Czas trwania: 1 godz. 23 min. Gatunek: Thriller Produkcja: Francja, Polska, Wielka Brytania Reżyseria: Paweł Pawlikowski Scenariusz: Paweł Pawlikowski
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na projekcje filmu "Kobieta z piątej dzielnicy" i spotkanie z Joanną Kulig w niedzielę 14 października w Kinie "Millenium" o godzinie 18:00. Każdy kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do piątku 12 październik do godz. 16.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "GOŚCIE MACIEJEWSKIEGO". Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej. Zwycięzcy: Marta G., Kamil K. Gratulujemy!
Komentarze...