Film "2 dni w Nowym Jorku" (WYGRAJ BILETY)
access_time 2012-06-26 10:46:20
Kino Marzenie zaprasza na pikantną francusko-amerykańską komedię kuszącą widzów rubasznym humorem i szalonymi bohaterami. Mamy dla Was bilety.
Owacyjnie przyjęta na festiwalu w Sundance kontynuacja "Dwóch dni w Paryżu", porównywanych przez krytykę z najlepszymi komediami Woody'ego Allena. Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym zawodzie. Ich sielankę zakłóci nagła wizyta ekscentrycznego ojca Marion (ojciec reżyserki Albert Delpy) i jej wiecznie niezaspokojonej seksualnie siostry. W dodatku, gdy pracami utalentowanej artystki zainteresuje się bogaty playboy (Vincent Gallo), nowojorski romans barwnej pary zamieni się w prawdziwą lawinę kulturowych i miłosnych nieporozumień. Czas trwania: 1 godz. 31 min. Gatunek: Komedia Produkcja: Belgia, Francja, Niemcy, USA Reżyseria: Julie Delpy Scenariusz: Julie Delpy, Alexia Landeau.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na projekcje filmu "2 dni w Nowym Jorku" w poniedziałek 2 lipca o godz. 18.45 w Kinie Marzenie. Każdy kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do czwartku 28 czerwca (włącznie) swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: Nowy York Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Komentarze...