Atrakcje podczas meczu z Unibaxem Toruń 8 maja: Park Linowy, koncert formacji SaYes i Williama Jonesa
access_time 2011-05-02 18:47:08
8 maja o godzinie 17:00 rozpocznie się mecz V kolejki Speedway Ekstraligi pomiędzy Tauronem Azotami Tarnów i Unibaxem Toruń. Poczatek spotkania o godzinie 17:00. Na Stadion Miejski zapraszamy jednak już od godziny 15:00.


Unibax Toruń
1. Adrian Miedziński
2. Chris Holder
3. Ryan Sullivan
4. Michael Jepsen Jensen
5. Rune Holta
6. Kamil Pulczyński

Tauron Azoty Tarnów
9. Krzysztof Kasprzak
10. Leon Madsen
11. Fredrik Lindgren
12. Marcin Rempała
13. Sebastian Ułamek
14. Tadeusz Kostro

Sędzia zawodów: Piotr Lis (Lublin)

Od godziny 15:00 zostaną otwarte bramy stadionu i będzie można skorzystać z kilku propozycji przygotowanych przez Unię Tarnów ŻSSA. Zapraszamy do Sklepiku Kibica, w którym do nabycia są wszelkiego rodzaju gadżety z logiem klubu. Do dyspozycji kibiców będzie także Chata Grillowa.

Najmłodsi fani tarnowskich Jaskółek i nie tylko będą mogli spróbować swoich sił w Parku Linowym, przygotowanym przez Głównego Partnera Unii Tarnów - Azoty Tarnów. Oferta przygotowana jest dla dzieci i młodzieży i jest całkowicie bezpłatna. Park Linowy zlokalizowany jest przy Strefie Kibica w pobliżu wejścia na stadion od strony parku (ul. Zbylitowska).

Tuż po zakończeniu pojedynku żużlowego zapraszamy wszystkich na potężną dawkę dobrej muzyki. Od godziny 19:00 na scenie grać będzie tarnowska formacja alternatywnego rocka - SaYes. Tuż po nich na scenie, prosto z Francji, pojawi się William Jones, wraz ze swoim zespołem. Artysta miał już okazję zaprezentować się w Tarnowie podczas ostatniej prezentacji drużyny Tauron Azoty Tarnów. Wstęp na oba koncerty na podstawie zakupionego biletu na mecz żużlowy. Dwie imprezy - jeden bilet!!! Panie tego dnia na stadion wejdą kupując tylko program zawodów.

Przedsprzedaż biletów na mecz z Unibaxem Toruń:
- Fitness Klub Forma (ul. Nowy Świat 48, godz. 8.00 - 22.00),
- biuro ogłoszeń Tygodnika Temi (Centrum Handlowe Świt, ul. Kościuszki 1, Tarnów, godz. 9.00 - 16.00),
- tor kartingowy Daytona Tarnów (ul. Kochanowskiego 39),
- bilety online w serwisie internetowym sportfans.pl

Bilety w dniu meczu będą dostępne w kasach Stadionu Miejskiego od godziny 11.00. Do pierwszego 1000-a programów „Jaskółcze Gniazdo" kibice otrzymają upominek przygotowany przez firmę Azoty Tarnów.

UWAGA! Program zawodów będzie można nabyć jedynie w kasach stadionu i w Sklepiku Kibica. W przypadku odwołania meczu zwrot biletów będzie możliwy jedynie w miejscu zakupu.

Ceny biletów:
Trybuna: 45 zł
Normalny: 28 zł
Ulgowy: 20 zł

Info: ŻSSA Unia Tarnów
Bezpłatny wstęp na żużel
Ponad 70 osób skorzystało z inicjatywy Roberta Wardzały umożliwiającej darmowy wstep na odbywający się 1 maja mecz żużlowy drużyny Tauron Azoty Tarnów w zamian za honorowe oddanie krwi. Powodzenia akcji spowodowało, że klub powtarza ją także przed najbliższym meczem zaplanowanym na 8 maja.

Podobnie jak ostatanio darmowy wstęp na mecz żużlowy zespołu Tauron Azoty Tarnów mieć będą honorowi dawcy krwi. Dokumentem upoważniającym do skorzystania z oferty będzie zaświadczenie ze stacji krwiodawstwa działających przy tarnowskich szpitalach potwierdzające fakt honorowego oddania krwi w okresie od środy (4 maja) do piątku (6 maja). Bezpłatne bilety spełniającym wymagania osobom rozdawać będzie Robert Wardzała w piątek, 6 maja, na Placu Sobieskiego w Tarnowie od g. 15 do 17.

Przypomnijmy, że inicjatywa Roberta Wardzały zyskała akceptację władz klubu. Uznano, że tego typu oferta to z jednej strony sposób na popularyzację żużla, a z drugiej skuteczna promocja honorowego krwiodawstwa.

Komentarze...