Trzecia akcja z prawnikami (FOTO)
access_time 2011-04-14 13:43:26
Problemy związane z możliwością uzyskania odszkodowania dominowały podczas zorganizowanej przez Roberta Wardzałę kolejnej akcji darmowego udzielania porad prawnych odbywającej się w Dąbrowie Tarnowskiej.


W ciągu sześciu godzin czterech prawników podzieliło się swoją wiedzą z kilkudziesięcioma osobami. W trakcie akcji prowadzonej w Domu Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej pytano także o możliwość rozwiązywania na drodze prawnej sporów sąsiedzkich, pojawiły się pytania dotyczące postępowania spadkowego oraz problematyka związana z obowiązkami alimentacyjnymi. Nie było natomiast zainteresowania poradami w sprawach karnych.

Pierwsi zainteresowani pojawiali się już przed godziną 9, a kolejni dochodzili systematycznie aż do godziny 15. W sumie z porad skorzystało prawie 60 osób.
- Generalnie klienci byli usatysfakcjonowani uzyskaną wiedzą i dopytywali się, kiedy i gdzie odbędzie się podobna akcja - relacjonuje Robert Wardzała.

Tym razem z porad korzystały zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jakkolwiek większość z nich stanowiły osoby w wieku 50-60 lat, to jednak sporą grupę stanowili także młodsi ludzie zamieszkali w przeważającej mierze na terenie powiatu dąbrowskiego.

Przypomnijmy, że do tej pory z darmowych porad prawnych w ramach akcji firmowanej przez Roberta Wardzałę można było skorzystać w Tarnowie i Tuchowie. W niedalekiej przyszłości planowana jest kontynuacja tej inicjatywy.


Zobacz także:
Tłumy po porady prawnicze
Długie kolejki po porady

Komentarze...