Urodziny Tarnowa - 7 marca złóż życzenia miastu
access_time 2011-03-04 18:12:32
W poniedziałek zaraz przed południem na tarnowskiej starówce odbędą się Słodkie Urodziny Miasta. Wzorem roku ubiegłego, na miejskim portalu publikowane będą życzenia z okazji urodzin Tarnowa, składane przez mieszkańców miasta.


W poniedziałek 7 marca o godzinie 11.30 odbędą się Słodkie Urodziny Miasta w 681. Rocznicę lokacji miasta. Wzorem lat ubiegłych, IV edycja z udziałem najmłodszych mieszkańców miasta wzbogacona mini inscenizacją historyczną z udziałem Spycymira Leliwity, króla Łokietka i Hetmana Tarnowskiego, przemarsz spod pomnika Łokietka na Rynek, wypuszczenie baloników napełnianych helem z życzeniami dla Tarnowa, wszyscy uczestnicy otrzymują chorągiewki z herbem miasta, urodzinowe słodkości.

Na płycie Rynku zobaczyć będzie można także wystawę "Wielcy Tarnowianie".

W dniu inauguracji obchodów Roku Hetmana Jana Tarnowskiego (o Roku Hetmana J. Tarnowskiego możesz przeczytać TUTAJ), oficjalny portal miejski Tarnow.pl zostanie udostępniony mieszkańcom. Osoby noszące takie nazwisko zachęcamy do dokonywania wpisów. Powstanie w ten sposób wielki, wirtualny spis rodziny Tarnowskich, którą miasto planuje zaprosić w przyszłości na otwarte spotkanie.

Wpisując się w dniu 7 marca na www.tarnow.pl, prosimy także o podanie imienia oraz miejsca zamieszkania. Istnieje również możliwość napisania czegoś o sobie. Wpisy należy kierować na adres biuroprasowe@umt.tarnow.pl.

Także 7 marca, wzorem roku ubiegłego, na miejskim portalu zamieszczane będą życzenia z okazji urodzin Tarnowa, składane przez mieszkańców miasta. Serdecznie zachęcamy do obydwu form aktywności multimedialnej.


Zobacz także:
Słodkie urodziny Tarnowa 2010 r.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A