Tarnowianin przygotowuje się do pierwszego sezonu Speedway Grand Prix (FOTO)
access_time 2011-02-28 18:26:06
Wychowanek tarnowskich Jaskółek Janusz Kołodziej udał się wraz ze swoją drużyną do chorwackiego Gorican aby przeprowadzić pierwsze treningi na torze.


W niedzielę odbyły się pierwsze jazdy na torze i mimo chłodnej pogody tor był bardzo dobrze przygotowany, z czego zadowolony był Janusz Kołodziej.

- Jestem po wspólnym treningu wraz z moją drużyną Unią Leszno. Mimo chłodnej aury, tor był przygotowany bardzo dobrze i udało mi się sprawdzić przygotowanie moich motocykli. W czasie przerwy zimowej dokonaliśmy kilku zmian i wprowadziliśmy kilka nowinek. Już w tej chwili mogę stwierdzić, że większość rozwiązań sprawdza się na torze.

Jestem bardzo zadowolony i z optymizmem czekam na kolejne treningi i pierwsze zawody. Przed nami jeszcze wiele pracy, ale już teraz bardzo poprawnie oceniam prace wykonaną przez siebie i cały mój team
– powiedział po pierwszych jazdach w tym roku Janusz Kołodziej.

Na torze w Gorican trenowali obok zawodników Unii Leszno m.in.Jacek i Marcin Rempała.

Mamy miłą informację dla kibiców Janusza. Od środy można dostać kalendarz zawodnika eSpeedway Team na 2011 rok ze sponsorami na zbliżający się sezon. Kalendarze są bezpłatne i oczywiście ilość ich ograniczona. Zapraszamy do odwiedzin niżej wymienionych firm.MYTNIK – Tarnów, ul. Krakowska 234
Klub Fitness FORMA – Tarnów, ul. Nowy Świat 48
PAWJAN - Tarnów, ul. Heleny Marusarz 4


Info: kolodziejracing.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A