Brutalne "pobicie" samochodu
access_time 2010-08-17 12:50:22
Policjanci KP Tarnów-Zachód zatrzymali 23-letniego mężczyznę mieszkańca Tarnowa, który działając wspólnie i w porozumieniu z grupą mężczyzn, dokonał uszkodzeń poprzez kopanie i uderzanie w samochodzie marki Ford Fiesta.

Sprawcy uszkodzili dach, drzwi pasażera, błotnik przedni i tylny, maskę samochodu oraz rozbili szyby. Straty spowodowane działaniem wandali właścicielka wyceniła na kwotę 2500 złotych. Pokrzywdzoną jest 28-letnia mieszkanka Tarnowa.

Do kradzieży doszło na placu targowym „Burek”. Nieznany sprawca skradł mieszkańcowi Zgłobic portfel wraz z pieniędzmi w kwocie 350 złotych, dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny oraz kartę płatniczą. W sumie straty właściciela wynoszą 370 złotych.

Do wypadku drogowego doszło w m. Bogoniowice. Kierujący motocyklem marki Honda 18-letni mieszkaniec Tuchowa na ostrym zakręcie zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając o czołowego zderzenia z ciężarówką marki Volvo jadącą od strony Ciężkowic w kierunku Tarnowa, kierowaną przez 33-letniego mężczyznę. Kierujący motocyklem został zabrany do szpitala, gdzie stwierdzono krwiaka śródmózgowego. Motocyklista był nieprzytomny, posiada prawo jazdy od 2 miesięcy.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...