„Psie opowieści, czyli ochy i fochy” - casting do programu TVP na tarnowskim Rynku
access_time 2010-09-28 15:29:49
Jeśli Twoje dziecko marzy o wystąpieniu w telewizji, ma szansę wygrać udział w finałowych odcinkach programu „Psie opowieści, czyli ochy i fochy”. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przyjść na przesłuchanie do mobilnego studia TVP, które odwiedzi Tarnów w poniedziałek 4 października.


Wszystkie dzieci, które wezmą udział w konkursie, mają szansę przeżyć przygodę z telewizją i wystąpić w programie TVP1. Ponadto zwycięzcy będą mieli okazję poznać telewizję od kuchni, czyli zwiedzenia studia w towarzystwie znanej gwiazdy telewizyjnej.

Studio będzie otwarte na tarnowskim Rynku od godziny 14.00 do 19.00. Do konkursu mogą przystąpić dzieci w wieku od 4 do 8 lat, które przyjdą ze swoim rodzicem lub opiekunem prawnym. Dla dzieci przygotowano 4 strefy animacji, a dla rodziców film z psychologiem na temat radzenia sobie z emocjami u dzieci.  Główną atrakcją jest mini studio tv, w którym dzieci wcielają się w rolę prezentera telewizyjnego. Zadaniem w castingu jest przeprowadzenie 2 - minutowego wywiadu z animatorem przebranym za Maksa Ciacho - bohaterem „Psich Opowieści”. Wśród wszystkich dzieci, które odwiedzą studio i wezmą udział w konkursie, wyłonionych zostanie 5 finalistów, którzy przeżyją przygodę z telewizją i wystąpią w 3 finałowych odcinkach programu TVP1 „Psie Opowieści, czyli Ochy i Fochy“.

Dzieci, którym nie uda się przybyć na eliminacje osobiście, mogą przesłać indywidualne zgłoszenie wysyłając swoje nagranie na adres organizatora. Zgłoszenia przyjmowane są do 29.10.2010 r. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do dnia 03.11.2010 r. na stronie internetowej www.psieopowiesci.tvp.pl. Nagranie laureatów odbędzie się w dniach 6-7.11.2010 r., w Warszawie. Finalistom wraz z jednym rodzicem opiekunem będącym z poza Warszawy, organizator zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie a także transport z hotelu na plan nagrań oraz zwrot kosztu dojazdu do Warszawy.

„Psie Opowieści, czyli Ochy i Fochy“ to nowy, 12-odcinkowy program dla najmłodszych o emocjach, z emocjami i o tym jak sobie z nimi radzić. Każdy odcinek opowiada o jednej emocji, rodzice i dzieci znajdą sposób na radość, nieśmiałość, ciekawość, zazdrość, złość, miłość, strach, serdeczność, smutek i wzruszenie. Program prowadzą animowane psy: Emsi Ciapek, Szykowna Pati, Pamela Pudel, Maks Ciacho, Henio Kafar, Pan Szerlok Tropiciel, Hrabia Ksawery, Gabi Gadka, Arnold Brama i Janek Hipis. “Psie opowieści czyli Ochy i Fochy” jest emitowany na kanale TVP1, w każdy czwartek o godzinie 9.10. Kolejne odcinki umieszczane są również na stronie internetowej www.psieopowiesci.tvp.pl.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A