Z obrączką na spektakl
access_time 2011-01-28 14:20:02
Ostatnią premierę Tarnowskiego Teatru będzie można zobaczyć w najbliższy weekend. Spektakl "Przyjazne dusze" z obsadą tarnowskiego zespołu, to pogodna komedia z bardzo pozytywnym przesłaniem. Akcja dotyczy historii dwóch małżeństw. Dla widzów, którzy zdecydują się go obejrzeć w sobotę specjalna promocja: dwa bilety w cenie 30 zł. Trzeba spełnić tylko jeden warunek.


- Żeby kupić taniej bilety dla dwóch osób trzeba mieć ze sobą obrączkę lub pierścionek zaręczynowy. Widzowie już w trakcie spektaklu zorientują się dlaczego taka propozycja z naszej strony - mówi Edward Żentara, dyrektor naczelny i artystyczny Solskiego.

Młodzi lokatorzy a zarazem świeżo poślubiona para - Mary i Simon, rozpoczynają wspólne życie. Dziewczyna jest w ciąży, jej mąż raczkuje jako twórca książek kryminalnych. I kiedy wydaje się, że w spokoju będą żyć w miłości rozwiązując napotykane problemy, zaczynają się problemy.

Okazuje się przy tym, że dom - jak każdy angielski dom z tradycją - ma swoją historię wraz z poprzednimi mieszkańcami. Przyglądają się oni rozwojowi sytuacji, dostrzegając zarazem, że życie młodej pary przypomina ich własne. I to początek zgrabnej fabuły z aniołem jako gościem. Co stanie się dalej? Czy będą żyć długo i szczęśliwie? Kto im pomoże?

Pam Valentine PRZYJAZNE DUSZE
Reżyseria: Edward Żentara
Obsada: MARIUSZ SZAFORZ, JOLANTA JANUSZÓWNA, JERZY OGRODNICKI, PIOTR HUDZIAK, MONIKA WENTA-HUDZIAK, PATRYCJA SZWARC, gościnnie EWA MITOŃ

Pokaz z promocją - dwa bilety za 30 zł (sobota, niedziela - godz. 19.00, sala teatralna w Pałacu Młodzieży)


Zobacz także:
repertuar Tarnowskiego Teatru

Komentarze...