Trwa obóz zimowy żużlowców Unii Tarnów. Ułamek nowym kapitanem
access_time 2010-01-20 08:48:19
Od 16 stycznia rozpoczął się obóz treningowo - przygotowawczy żużlowców Unii Tarnów ŻSSA przed zbliżającym się sezonem. W obozie bierze udział dwunastu żużlowców pod okiem menadżera Mariana Wardzały i trenera szkółki Pawła Barana.


W pierwszym dniu obozu w Wiśle, wszyscy obecni na nim zawodnicy zebrali się przy stole, aby wybrać kapitana Jaskółek. Obozowicze jednogłośnie zdecydowali się powierzyć tą posadę Sebastianowi Ułamkowi. Sam zawodnik czuje się zaszczycony wyborem kolegów z zespołu.

W każdy dzień zawodnicy uczestniczą w zajęciach na stoku, hali sportowej i basenie. Zgrupowanie potrwa tydzień, zaś dalsze zajęcia ogólnorozwojowe będą odbywać się w Tarnowie.

Harmonogram treningów ułożony przez Mariana Wardzałę i Pawła Barana jest bardzo urozmaicony. Zajęcia odbywają się na stoku narciarskim, hali sportowej oraz basenie. Podczas zajęć na stoku zawodnicy oswajają się z prędkością oraz ćwiczą koordynację ruchową. Część z nich jeździ na nartach, część poprawia swoje umiejętności na desce snowboardowej. W każdy dzień od godz. 16 do 17.30 prowadzone są zajęcia na hali gimnastycznej sportowej, na której rozgrywane są różne gry zespołowe. Od godziny 19.00 do 20.00 żużlowcy mają zajęcia na basenie. W zgrupowaniu biorą udział: Sebastian Ułamek, Tomasz Jędrzejak, Krzysztof Kasprzak, Martin Vaculik, Marcin Rempała, Szymon Kiełbasa, Jakub Jamróg, Łukasz Lesiak, Tadeusz Kostro oraz adepci szkółki żużlowej.

Harmonogram dnia:

8.00 - 13.00 Zajęcia na stoku narciarskim
14.00 Obiad
16.00 - 17.30 Hala Sportowa
18.00 Kolacja
19.00 - 20.00 Basen


Info: ŻSSA Unia Tarnów

Komentarze...