"Wybitny Eksporter Roku 2009" dla ATT
access_time 2009-12-05 11:37:11
Azoty Tarnów zostały uhonorowane Pucharem Stowarzyszenia Eksporterów Polskich "Wybitny Eksporter Roku 2009" za tworzywo sztuczne TARNAMID, które zostało uznane za "Eksportowy Produkt Roku 2009".

- Żywimy nadzieję, że Azoty Tarnów będą nadal pomyślnie przyczyniać się do umacniania prestiżu polskiej gospodarki, a także zwiększania zaangażowania Polski w międzynarodowy podział pracy - napisał w specjalnym liście gratulacyjnym Mieczysław Twaróg, prezes zarządu Stowarzyszenia Eksporterów Polskich.

W listopadzie br. tarnowski TARNAMID T-30 MHLS, przeznaczony do produkcji nowoczesnych krzeseł stadionowych, został nagrodzony Medalem Europejskim dla Wyrobów w XIX edycji konkursu organizowanego przez BCC, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

- Azoty Tarnów są marką rozpoznawalna na globalnym rynku tworzyw konstrukcyjnych. Od wielu lat ponad połowa naszej sprzedaży trafia na rynki zagraniczne, głównie UE. Nasze autorskie rozwiązania technologiczne są również stosowane przez wiele firm na całym świecie, które korzystają z udzielonych przez nas licencji - mówi Jerzy Jurczyński, rzecznik prasowy Azotów Tarnów.


Info: Azoty Tarnów

Komentarze...