Potrącił kobietę na przejściu
access_time 2009-10-23 08:38:22
Na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Krakowskiej w Tarnowie potrącona została 40 letnia kobieta. Do zdarzenia doszło podczas wykonywania przez kierującego Fordem Mondeo, 40 letniego tarnowianina manewru skrętu w lewo z ul. Czerwonej w ul. Krakowską. Kobieta doznała złamania kości miednicy. Obydwoje uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Mieszkaniec Tarnowa powiadomił wojnicką policję o kradzieży na jego szkodę wartego 400 złotych roweru. Sprawca wykorzystując nieuwagę mężczyzny zabrał jednoślad ze stojaka na ul. Tarnowskiej w Wojniczu. Policjanci odzyskali skradzione mienie i zatrzymali złodzieja, którym okazał się 34 letni mieszkaniec Łukanowic.

W godzinach nocnych w Radłowie nieznany sprawca wszedł do nie zamkniętego budynku gospodarczego na terenie prywatnej posesji i ukradł 3 pilarki spalinowe, o łącznej wartości 2 tysiące złotych. W wyniku działań podjętych przez policjantów z komisariatu w Żabnie sprawca - 15 letni mieszkaniec miejscowości został ustalony i zatrzymany. Będzie musiał jednak poczekać na wykonanie czynności, bo w chwili ujęcia był nietrzeźwy. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Ciężkowiccy policjanci ustalili sprawców kradzieży telefonu komórkowego na szkodę mieszkanki Rzepiennika Strzyżewskiego. Do zdarzenia doszło na terenie sklepu spożywczego w Rzepienniku. Zatrzymany został 14 letni złodziej i 15 letni paser. Skradziony telefon powrócił do właścicielki.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...