Kibice Unii Tarnów wspomagają swój klub
access_time 2007-12-15 21:50:47
Po zmianie na stanowisku prezesa ZKS "Unia" Tarnów w ostatnim czasie doszło również do zmiany zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Piłki Nożnej Unii Tarnów "WIERNI". Podczas nadzwyczajnego walnego zebrania członków Stowarzyszenia w głosowaniu jawnym na stanowisko prezesa wybrany został Michał Żurowski, w skład zarządu weszli również Sebastian Knapik (wiceprezes), oraz Rafał Białek (skarbnik).

"Na początku chciałbym podziękować członkom naszego Stowarzyszenia za poparcie jak i za zaufanie, jakim nas obdarzyli. Przed nami bardzo ciężki okres, nasz klub obchodzi 80-lecie i wszelkie działania na pewno będą skierowane na pomoc w organizacji obchodów tej rocznicy. Na pewno też, chcemy pomóc piłkarzom w walce o awans do nowej drugiej ligi." - powiedział prezes Stowarzyszenia Michał Żurowski.

Nowe władze stawiają przed sobą ambitne cele:

Organizacja wraz z klubem i Urzędem Miasta Tarnowa meczu z okazji 80-lecia ZKS „UNIA” TARNÓW z drużyną I ligową, który docelowo ma być połączony z festynem i koncertem zespołu muzycznego.
Wprowadzenie biletów meczowych w miejsce paragonów fiskalnych.
Wprowadzenie programów meczowych, które były stałym elementem meczy na boiskach 2 ligi w latach 90.
Zakup kompletu strojów dla zespołu seniorów jak i innego potrzebnego wyposażenia.
Ufundowanie nagród dla wyróżniających się piłkarzy.
Organizacja turnieju kibiców z okazji obchodów 80-lecia klubu.
W planach jest także ufundowanie nagród, które będą rozlosowywane wśród kibiców podczas spotkań w Jaskółczym Gnieździe.

Kibice wraz z klubem przygotowują się już do rundy wiosennej. Według wstępnych zapowiedzi na kibiców czekać będzie wiele atrakcji.

„Chcemy w rundzie wiosennej powalczyć o frekwencję na meczach „Jaskółek”. Jestem przekonany, że piłkarze swoją postawą na boisku będą przyciągać kibiców, ale również ze swojej strony będziemy robić wszystko, aby jak największa ich rzesza zasiadała na stadionie w Mościcach” – mówi prezes ZKS Unia Tarnów Marcin Ćwikliński.

„Mamy już kilka bardzo fajnych pomysłów, aby uatrakcyjnić mecze i jestem przekonany, że ich realizacja będzie miała duży wpływ na frekwencję na stadionie. Nie chcę zdradzać szczegółów, ale mogę zapewnić, że na kibiców czekać będzie wiele niespodzianek” – mówi prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Piłki Nożnej Unii Tarnów "WIERNI" Michał Żurowski.

Sytuacja finansowa sekcji uległa zdecydowanej poprawie. Piłkarze mają wypłacone zaległe stypendia, pojawili się kolejni sponsorzy. Terminarz rundy wiosennej poznamy 15 stycznia 2008 r.

(MP)
Komentarze...