Pierwsza tegoroczna ofiara kąpieli?
access_time 2007-06-19 10:23:14
W miejscowości Dwudniaki sobota stała po d znakiem tragedii, jaka wydarzyła się w jednym z tamtejszych zbiorników wodnych. Podczas kąpieli utopił się tam mężczyzna. Przyczyną jego śmierci był też prawdopodobnie alkohol. Tarnowska policja apeluje o rozwagę w miejscu kąpieli.

16 czerwca, około godz. 16.00 w miejscowości Dwudniaki, przebywający nad akwenem wodnym w towarzystwie kolegi 40 letni mieszkaniec Tarnowa wszedł do wody, by się wykąpać lecz nie był w stanie poradzić sobie z żywiołem wody i utonął. Zwłoki zostały znalezione w wodzie przez właściciela akwenu w dniu następnym ok. 9.30. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Ustalono, że przed zdarzeniem mężczyźni ci spożywali alkohol. Zwłoki zabezpieczono do sekcji.

Inne działania tarnowskiej policji:

17 czerwca o godz. 2.20 w Lisiej Górze kierujący sam. VW Sharan „Taxi” tarnowianin, jadąc w kierunku Mielca, potrącił idącego prawą stroną jezdni 19 letniego mieszkańca Starych Żukowic, który nagle wtargnął pod pojazd. W wyniku wypadku pieszy doznał urazu głowy, kręgosłupa oraz miednicy i przebywa w szpitalu.

W Tarnowie na ul. Mościckiego mieszkaniec Wojnicza pozostawił na parkingu przyblokowym swój pojazd m-ki Lublin nie zasuwając szyb w drzwiach co wykorzystał NN sprawca, który dostał się do środka i zabrał plecak warz ze znajdującymi się wewnątrz dokumentami, telefonem komórkowym i pieniędzmi w kwocie 1000 zł.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A