„Tiger” wszechczasów w Tarnowie
access_time 2007-06-21 16:40:26
Dariusz Michalczewski - jeden z najpopularniejszych i najlepiej rozpoznawalnych polskich sportowców w najbliższym tygodniu przyjedzie do Tarnowa. To właśnie w Tarnowie wystartuje ogólnopolska akcja „Lato z Tigerem”.

22 czerwca na obiektach Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Wojska Polskiego na dobry początek lata 2007 czeka moc wrażeń sportowych i muzycznych: turniej bokserski z udziałem Dariusza Michalczewskiego, koncert Patrycji Markowskiej, skoki na bungi, gry i zabawy dla najmłodszych prowadzone przez Michalczewskiego oraz gwiazdy sportu. Zaproszenie na tarnowską imprezę przyjęli m.in.: Otylia Jędrzejczak, Mariusz Czerkawski i Tomasz Adamek.

W przerwie turnieju bokserskiego odbędzie się licytacja rękawic bokserskich Michalczewskiego, czepka Otylii Jędrzejczak oraz kijów hokejowych Mariusza Czerkawskiego. Dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz chorego na białaczkę Macieja Bema. „Lato z Tigerem” w Tarnowie inicjuje cykl imprez jakie odbędą się w tym roku w Polsce z udziałem Michalczewskiego. Na trasie „Tigera” znalazły się także Sopot, Wrocław i Słupsk.

Ideą zainicjowanej przez Fundację Darka Michalczewskiego akcji jest promocja sportowych pasji wśród młodzieży ze środowisk szczególnie zagrożonych patologiami społecznymi lub z rodzin o trudnej sytuacji ekonomicznej, a także zapobieganie przestępczości wśród młodzieży poprzez wspieranie inicjatyw mających na celu rozwój sportu czy organizację imprez sportowych. Innym czołowym projektem Fundacji Darka Michalczewskiego jest utworzenie sieci szkółek bokserskich działających pod jej patronatem. Pierwsza klasa boksu, z inicjatywy „Tigera”, jesienią tego roku ma powstać w Tarnowie.

„Lato z Tigerem” w Tarnowie, piątek, 22 czerwca
obiekty sportowe TOSiR przy ul. Wojska Polskiego 14.

Program imprezy

15:00 – 17:00 – gry i zabawy dla dzieci z Darkiem Michalczewskim
17:00 – 19:30 – walki bokserskie z udziałem tarnowskich bokserów
19:00 – licytacja rękawic Tigera na rzecz Maćka Bema
20:00 – koncert Patrycji Markowskiej

Komentarze...