Ruszył remont mostu
access_time 2007-09-05 17:41:11
Rozpoczęły się wreszcie długo wyczekiwane przez mieszkańców Tarnowa prace remontowe na moście na Białej. W tym roku wykonany zostanie remont mostu, umocnienie brzegów rzeki zaplanowano na rok przyszły. W związku z rozpoczęciem remontu należy jednak przygotować się na czasowe niedogodności w ruchu kołowym.

Rozpoczęły się prace przygotowawcze związane z remontem mostu na Białej. Most zostanie wyremontowany jeszcze w roku bieżącym, na przyszły rok zaplanowano umocnienie brzegów rzeki.

W związku z pracami remontowymi należy jednak niestety spodziewać się czasowych utrudnień w ruchu kołowym. Ruch na odcinku ulic Kwiatkowskiego i Mościckiego będzie odbywał się jednym pasem przy użyciu sygnalizacji wahadłowej. Prace potrwają kilka miesięcy.

- Prosimy tarnowian o wyrozumiałość, wykonanie remontu mostu jest niezbędne choćby ze względu na konieczność poprawy stanu bezpieczeństwa – mówi Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała. – Wielu mieszkańców dopominało się zresztą, i słusznie, o jak najszybsze rozpoczęcie prac. Mam nadzieję, że remont przebiegnie sprawnie, a ewentualne utrudnienia zostaną zlikwidowane jak najszybciej.

Komentarze...