Uznanie dla Pałacu Młodzieży
access_time 2007-02-06 12:00:23
30.01.2007 roku Pałac Młodzieży w Tarnowie uczestniczył w prezentacji projektów z Programu Młodzież. Projekt "Rycerze na deskorolkach - etos rycerski z kulturze młodych Europejczyków" zrealizowany w lipcu 2006 spotkał sie z uznaniem przedstawicieli władz oraz uczestników spotkania.
W ramach realizacji programu "Targ Słów" w dniach 7 oraz 8.02.2007 odbędą się w Pałacu Młodzieży dwa wydarzenia. We środę odbędzie się spotkanie z Niezależną Grupą Twórczą "bez nazwy", działąjącą w Pałacu Młodzieży pod opieką pani Agaty Abou Dan. Czas spotkania wypełni prezentacja zdjęć wykonanych podczas akcji w jakie zaangażowałą się grupa w ramach "Targu Słów".

Natomiast we czwartek Pałac Młodzieży gościł będzie wolontariuszy z Małopolskiego Zespołu Edukacyjnego Amnesty International, którzy przeprowadzą szkolenie dla osób zainteresowanych wolontariatem i ochroną praw człowieka. Szkolenie dla około 36 osób przewidziano w godzinach od 9:00 do 13:00.

Organizatorzy liczą również na to, że w niedługim czasie będą mogli zaprosić młodzież oraz nauczycieli na kolejne szkolenia dotyczące różnych zagadnień z jakimi spotykają się w swojej pracy młodzieżowi wolontariusze.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A