Oceń miejskich urzędników
access_time 2007-02-06 11:48:21
Urząd Miasta Tarnowa zorganizował akcję pozwalającą mieszkańcom na ocenienie urzędników pracujących w magistracie i pomagających nam w codziennych sprawach. Przygotowana ankieta ma również pomóc w ulepszeniu i usprawnieniu pracy samego urzędu.
To już druga tego typu akcja organizowana przez tarnowski magistrat. Tarnowianie w roku poprzednim również mogli wyrazić swoją opinię na temat działania poszczególnych wydziałów UMT. Już wtedy można było dostrzec pewne nieprawidłowości w funkcjonowaniu urzędu.

W tym roku ankieta zawiera 11 pytań, na które można odpowiadać całkowicie anonimowo. Należy między innymi udzielić odpowiedzi na czas oczekiwania przy okienku, i jak naszym zdaniem, można usprawnić pracę urzędników. Po wypełnieniu ankiety, należy ją wrzucić do jednej z urn ustawionych w urzędzie. Ankiety można otrzymać w każdym wydziale, sekretariatach i Biurze Obsługi Mieszkańców. Badanie, do którego zachęca Prezydent Ryszard Ścigała, będzie trwało do 13 lutego.

- Zachęcam tarnowian do wypełnienia ankiet. Każda propozycja, sugestia będzie wzięta pod uwagę, aby poprawić obsługę mieszkańców w Urzędzie - podkreśla prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A