Na zakończenie zimowa zabawa w Parku Strzeleckim
access_time 2007-01-26 19:00:12
Kulig, konkursy zręcznościowe na śniegu, jazda na sankach - na koniec ferii zimowych całe rodziny mogą przyjść na "Sportową Sobotę" do Parku Strzeleckiego. Impreza rozpocznie się o 11:00.
Dzieci będą mogły m.in. usiąść w saniach ciągniętych przez konie i jeździć wokół Mauzoleum gen. Bema. Nie zabraknie także nagród dla uczestników rywalizacji sportowych. Poprzednie "Sportowe soboty" z powodu "wiosennej pogody" odbywały się w hali TOSiR-u, ale i tak cieszyły się olbrzymią popularnością.

Z kolei w niedzielę warto przyjść z nartami na górę św. Marcina, gdzie zaplanowano Mistrzostwa Tarnowa w narciarstwie klasycznym. Biuro zawodów zostanie otwarte o 10:00, pierwsze starty o 11:00.
Bieg główny rozegra się na trasie okrężnej 2,5 km. Start i meta zawodów będą na Górze Św. Marcina Tarnowie, na wysokości basenu po wschodniej stronie.

W ramach „Ferii Zimowych” w Tarnowie odbyło się kilkadziesiąt imprez. Propozycje przygotowało aż 39 tarnowskich szkół, kluby sportowe i Pałac Młodzieży. W sumie na miejski projekt "Ferie Zimowe - Tarnów 2007" wydanych zostało 100 tysięcy złotych. Koordynatorem programu jest Referat Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Tarnowa.

%%br%%
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A