Remisy w spotkaniach na szczycie
access_time 2006-10-02 16:18:26
Zarówno tarnowska Unia jak i Iskra w swoich spotkaniach z liderami tabel, wywalczyły remis i tym samym nie zdołały odrobić żadnych punktów. Tarnovii udało się na własnym boisku pokonać trzecią drużynę ligi i nieco podreperować punktowy dorobek.
Unia Tarnów w wyjazdowym meczu z Przebojem Wolbrom zdołała "ugrać" jedynie remis. Jednak kiedy weźmie się pod uwagę, że rywal jest liderem klasyfikacji, wynik wygląda już całkiem inaczej. Tarnowianie nadal tracą 3 punkty do prowadzącego Przeboju. Najbliższe spotkanie powinno należeć do łatwiejszych. Jaskółki zmierzą się z Tuchovią Tuchów, ostatnią ekipą w tabeli.

Przebój Wolbrom - ZKS Unia Tarnów 0:0

W V lidze Metal Tarnów musi walczyć o wydostanie się ze strefy spadkowej. Nie powiódła się walka o dobry wynik drużyny. Poległa ona z Wolanią Wola Rzędzińska, która obecnie zajmuje 3 miejsce. Metal w najbliższą niedzielę zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Szczucin, więc jest kolejna szansa na podreperowanie dorobku.

Metal Tarnów - Wolania Wola Rzędzińska 0:2

Tarnovia sprawiła miłą niespodziankę wszystkim swoim sympatykom. Wygrała na własnym obiekcie z 3 w tabeli Novi/Rzezawianka Rzezawa. Dzięki temu Biało - Czerwoni odskoczyli nieco od strefy spadkowej. W najbliższych meczach powinni utrzymać dobrą passę. Za tydzień zmierza się z niżej klasyfikowanym Ikarem odporyszów.

Tarnovia Tarnów - Novi/Rzezawianka Rzezawa 3:2

W klasie A, w spotkaniu na szczycie, punkami podzieliła się Iskra Tarnów i KS Radlna. Nieco lepiej poszło Błękitnym Tarnów. Walcząca o każdy punkt drużyna wygrała u siebie z Huraganem Buchcice.

Tarnovia Tarnów - KS Radlna 0:0
Błękitni Tarnów - Huragan Buchcice 2:1
Komentarze...