Wielki konkurs z ODYSEJĄ!!!!
access_time 2006-09-27 20:11:49
Już w najbliższą sobotę, w klubie „Odyseja” hucznie pożegnamy tegoroczne lato.
O muzyczny klimat zadba jak zawsze rezydent klubu, DJ Mikael oraz jeden z najbardziej utalentowanych DJ’ów młodego pokolenia w Tarnowie, DJ Mezzi (ekipa portalu PartyInfo.com.pl). Impreza już w najbliższą sobotę, podczas niej, do wygrania będzie również odtwarzacz DVD (informacja w newsie).

Ponadto na imprezie rozdanych zostanie mnóstwo upominków. Będą to min. płyty CD (oryginalne promo-mixy Alchemist Project), koszulki REPORTERA oraz akcesoria komputerowe.

W sobotnią noc wyłoniony zostanie także zwycięzca konkursu klubu „Odyseja” oraz portalu Tarnow.net.pl, który otrzyma główną nagrodę, a więc odtwarzacz DVD!

Wejściówki na tą imprezę zdobyć będzie można na portalach: Tarnow.net.pl, PartyInfo.com.pl oraz we środę kupując tygodnik TEMI (szczegóły w numerze).

Oczywiście kursować będą bezpłatne busy. Rozkład ich jazdy jest niezmienny: Odjazd z Placu Kazimierza o godz. 22:00, 23:00, 24:00 a powrót do centrum o 2:00, 3:00 i 4:00.

Dla tych, którzy nie będą mogli przybyć, pozostaje transmisja „na żywo” w radiu Novastacja (www.novastacja.pl)
Rezerwacji loży dokonywać można pod numerem telefonu: 679-42-88 lub... osobiście w klubie, codziennie od 10:00 do 22:00

ZASADY KONKURSU

Aby wziąć udział w losowaniu DVD należy do piątku, do godziny 16:00 przysłać do redakcji odpowiedź na proste pytanie. Następnie, wszyscy, którzy brali udział w losowaniu, muszą przyjść na sobotnią imprezę, gdzie odtwarzacz zostanie uroczyście wręczony. Przed tym terminem nie ogłosimy nazwiska zwycięzcy, wszystkiego dowiecie się na miejscu.
A pytanie brzmi:
Gdzie mieści się dyskoteka ODYSEJA? (proszę podać miejscowość)

Odpowiedzi należy przesyłać na adres: redakcja@tarnow.net.pl

 

%%br%%

 

Komentarze...