Warsztaty dla młodych DJ-ów
access_time 2006-07-08 00:34:58
Tarnowskie Centrum Kultury organizuje warsztaty dla młodzieży, która chciałaby poznać tajniki sztuki miksowania, skretchowania, sklejania beatów oraz dowiedzieć się więcej o profesjonalnych didżejskich gramofonach oraz o hip – hopie. Zajęcia poprowadzą DJ CELOWNIK oraz ŻUSTO.

Jako jedyni w Polsce DJ CELOWNIK  i ŻUSTO występują w duecie i grają muzykę na żywo z winyli. ŻUSTO wykorzystuję beat maszynę, w trakcie gdy CELOWNIK gra z winyli. Dźwięki samplera podbijają atmosferę i nadają imprezom niepowtarzalnego klimatu, pozwalając uczestnikom przeżyć długo niezapomniane chwile.

 

ŻUSTO jako producent muzyczny współpracuje z największym gwiazdami sceny hiphop/rap w Polsce (WWO, Kaliber 44, AbradaB, Numer Raz, DJ 600V). DJ CELOWNIK ma na swoim koncie m.in. współpracę z MOR-WA, WWO czy USHER. Zajęcia rozpoczną się 20 lipca i potrwają do 22 lipca. Obejmują 3 spotkania, które rozpoczynać się będą o godzinie 11.00 a kończyć o 14.00.

 

Zapisy na zajęcia przyjmowane są w Tarnowskim Centrum Kultury (Rynek 5) od poniedziałku do piatku w godz. 09.00 – 18.00. Koszt warsztatów to 15 złotych.

 

 

Komentarze...