Bilety do Opery. KONKURS [ZAKOŃCZONY]
access_time 2006-07-03 14:24:46
Dla koneserów muzyki poważnej mamy dwa podwójne zaproszenie na operę Charlesa Gounoda ''Faust'' wystawianą 9 i 10 lipca. Wznowienie tej opery możemy obejrzeć na deskach Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie w ramach trwającego aktualnie X Festiwalu Opera Viva. Zapraszamy do udziału w konkursie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: kim jest tytułowy bohater opery.

Mamy jeszcze niespodziankę dla naszych wiernych Internautów. Kolejne dwa zaproszenia dwuosobowe rozlosujemy wśród przysłanych odpowiedzi. Tarnowianie pojadą na koncerty w ramach Wielkich Oper i Gali Mozartowskiej, które zostaną zagrane w niezwykłej scenerii - w Barbakanie. Szczegółowy repertuar tych koncertów został przedstawiony w newsie index.php?pokaz=wiadomosc&id=4064

 

Konkurs trwa tylko do czwartku do godziny 15.00. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres redakcja@tarnow.net.pl Spośród przysłanych do nas maili z poprawną odpowiedzią wyłonimy zwycięzców. Ogłoszenie wyników we czwartek na naszej stronie internetowej. Prosimy o  podawanie imienia i nazwiska pod odpowiedzią na pytanie.

 

Sponsorami biletów na koncerty jest Opera Krakowska.

 

www.opera.krakow.pl

 

Gratulujemy zwycięzcom:

 

1. Paweł R.

2. Krzysztof M.

3. Aneta G.

4. Paweł K.

Komentarze...