Zostań magistrem
access_time 2006-04-06 03:21:42
Rektor MWSE podjął decyzję o przedłużeniu naboru na studia uzupełniające magisterskie do 15 kwietnia 2006 roku. Osoby, które rozpoczną te studia już za trzy semestry – jeśli sprostają zaliczeniom i egzaminom – będą mogły poszczycić się tytułem magistra.

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie prowadzi nabór na studia uzupełniające magisterskie rozpoczynające się w semestrze letnim 2005/2006. Do tej pory zgłosiło się kilkadziesiąt osób, które skończyły studia licencjackie w małopolskich uczelniach. Wśród studentów MWSE znaleźli się absolwenci uczelni z Krakowa, Bochni, Jarosławia oraz oczywiście Tarnowa.

 

"Cieszymy się, że na studia do nas przychodzą nie tylko nasi  absolwenci - mówi prof. MWSE dr hab. Stanisław Belniak, rektor MWSE Rekrutacja przedłużona do 15 kwietnia pozwoli na rozpoczęcie tych studiów tym osobom, które z powodów osobistych bądź związanych z pracą zawodową nie zdążyły z zapisem. Są też osoby, które dopiero co broniły prac licencjackich. Wiedzą one, że pracodawcy doceniają tych, którzy inwestują w siebie poprzez naukę".

 

Studia uzupełniające magisterskie trwają (zgodnie z wytycznymi Państwowej Komisji Akredytacyjnej) trzy semestry. Studenci SUM będą mieli do wyboru cztery specjalności: rachunkowość i zarządzanie finansami, zarządzanie i administracja publiczna, zarządzanie firmą, zarządzanie nieruchomościami i ubezpieczeniami.

 

Odpłatność za studia została ustalona na poziomie możliwości mieszkańców naszego regionu (3500 PLN za rok studiów). Władze i Założyciel pragną bowiem, by jak największa grupa młodzieży podejmowała studia i z sukcesem je kończyła. Są jednocześnie przekonani, że w przyszłości absolwenci będą mogli liczyć na interesujące propozycje zatrudnienia.

Komentarze...