Najpiękniejsze ogrody i balkony
access_time 2006-05-15 16:17:13
Pani, Pana balkon, ogród chwalą sąsiedzi? W takim razie, zapraszamy do konkursu na najpiękniejszy ogród i najpiękniejszy balkon w Tarnowie "Zieleń blisko nasz - 2006". To już siódma edycja konkursu.

Do udziału w "przyrodniczej rywalizacji" zachęcamy wszystkich mieszkańców mających zadbane ogrody i ciekawie ukwiecione balkony. Zapraszamy też szkoły, przedszkola i inne jednostki z terenu Tarnowa do prezentacji swoich osiągnięć w dziedzinie ogrodnictwa. hspace=

 

Tak jak w poprzednich latach konkurs będzie przebiegał w czterech odrębnych kategoriach:

1) balkon,

2) ogród dla mieszkańców domów jednorodzinnych,

3) ogród dla mieszkańców budynków wielorodzinnych,

4) ogród dla przedszkoli, szkół, zakładów pracy, instytucji itp.

 

Zgłoszenia do konkursu można pobierać i składać w Biurze Obsługi Mieszkańców UMT, ul. Nowa 4, w Referacie Ochrony Środowiska UMT, przy ul. Goldhammera 3 lub przekazywać drogą elektroniczną na adres: w.srodowiska@umt.tarnow.pl

 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 63-12-865. Termin składania zgłoszeń mija dnia 30 czerwca 2006 r. Komisja konkursowa, do końca sierpnia dokona przeglądu i oceny zgłoszonych obiektów. Uroczyste zakończenie konkursu planujemy na październik. Wszystkim uczestnikom konkursu wręczone zostaną pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Tarnowa oraz sponsorów.

 

Sponsorzy konkursu MPGK w Tarnowie, Zakład Składowania Odpadów Komunalnych w Tarnowie, ZZOiR "WIA-LAN" w Tarnowie, Zakład Ogrodniczy "KROKUS" w Tarnowie, Jednostka Ratownictwa Chemicznego w Tarnowie, "PLANTA" Sp. z o.o. w Tarnowie, DGP "Dozorbud" Grupa Polska Legnica.

 

 


 

 

 

 

Komentarze...