Millennium - Zapowiedzi sezon 2005
access_time 2004-12-20 10:50:58
Kino Millennium specjalnie dla Państwa przygotowała kilka intersujących propozycji filmowych na sezon 2005.
[[fotka1]]Kino Millennium prezentuje najlepsze filmy na sezon 2005.

ALEKSANDER - Oliver Stone w pełnej pasji opowieści o kontrowersyjnym bohaterze i wybotnym wodzu, Aleksandrze Wielkim. W roli Aleksandra – Collin Farrell.
01.01.2005 – 13.01.01.2005
UPIÓR W OPERZE - Sławny - The Phantom of the Opera w nowej wersji! Reżyseria:Joel Schumacher, Scenariusz na podstawie legendarnego musicalu Andrew Lloyd Webbera
14.01.2005 - ?
MARZYCIEL - Najpoważniejszy kandydat do Oskarów Johnny Depp i Kate Winslet.
Pisarz u szczytu literackiej kariery szuka natchnienia do pracy nad nową książką. Spotkanie czarującej damy, matki czwórki chłopców pozwoli mu odnaleźć inspirację dla swojej twórczości. Miłości kobiety oraz wyobraźnia dzieci sprawią, że stworzy dzieło, które uczyni go nieśmiertelnym.
18.02 – ?


LUTY 2005
BLIŻEJ - Wybitny film Mike Nicholsa.
Opowieść o skomplikowanej miłości, relacjach międzyludzkich. Czwórka bohaterów dramatu to ludzie nie umiejący się spełnić w miłości, emocjonalni rozbitkowie, którzy szukają zapomnienia w powierzchownych związkach.
obsada: Natalie Portman, Jude Law, Julia Roberts, Clive Owen


LUTY / MARZEC 2005
AVIATOR - Opowieść o słynnym milionerze Howardzie Hughesie, który stał na czele RKO Pictures, był znakomitym pilotem, przedsiębiorcą i ukochanym kilku słynnych gwiazd Hollywood - m.in. Avy Gardner oraz Katharine Hepburn.
reżyseria: Martin Scorsese
obsada: Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Kate Beckinsale


MARZEC 2005
ZEBRA Z KLASĄ
Główną bohaterką obrazu będzie mała zebra, która wychowuje się na farmie w Kentucky i myśl, że jest koniem wyścigowym. Z pomocą swoich przyjaciół, zebra może spełnić swoje największe marzenia i wziąć udział w wyścigach.


Zapraszamy!!!Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A