Przyjadą Oleksy i Borowski
access_time 2004-06-07 11:49:34

Dwa dni pod rząd tarnowska Kuźnica organizuje spotkania z czołowymi politykami lewicy. Jutro w Sali Lustrzanej gościł będzie marszałek Józef Oleksy, a na środę w tarnowskim Ratuszu zaplanowano spotkanie z Markiem Borowskim.

Obu politycznym lokomotywom lewicy towarzyszyć będą w tarnowskich spotkaniach oczywiście lokalni politycy, którzy ubiegają się o fotele w Parlamencie Europejskim. Jest to niepowtarzalna okazja dla kandydatów, aby zaistnieć przed wyborami u boku polityków znanych z ogólnopolskiej telewizji.

Józef Oleksy będzie gościem stowarzyszenia we wtorek o godz. 17.30 w Sali Lustrzanej. W tym spotkaniu weźmie udział m.in. tarnowski radny miasta Krzysztof Bazuła, jak dobrze wiadomo już choćby z plakatów na mieście kandydat w wyborach do PE.

Dzień potem, czyli we środę, spotkanie z Markiem Borowskim odbędzie się już w sali tarnowskiego Ratusza. Przewodniczącemu nowej parti towarzyszyć będzie m.in. słynny polski aktor Edward Linde-Lubaszenko, który miał przyjechać do Tarnowa swoim autem marki Syrenka już trzy tygodnie temu na przekazanie przez Wojciecha Filemonowicza komputera Miejskiej Biblitotece Publicznej w Tarnowie, ale wtedy - niestety - się rozchorował.

W spotkaniu z Markiem Borowskim zorganizowanym w sali Ratusza we środę weźmie także udział Artur Janik, tarnowski radny miasta, który jak się okazuje też kandyduje w pierwszych polskich wyborach do PE.

W środę spotkanie z Markiem Borowskim i kandydatami rozpocznie się w Sali Pospólstwa tarnowskiego Ratusza o godz. 15. Wezmą w nim udział także kandydaci Barbara Dziura-Rosa oraz Katarzyna Rosińska.

Szef tarnowskiego oddziału Kuźnicy Józef Trędowicz zaprasza do udziału w obu spotkaniach z Oleksym i Borowskim wszystkich zainteresowanych.

- Będzie to zresztą bardzo dobra okazja do tego, aby skonfrontować na żywo co obaj politycy lewicy mają do powiedzenia na temat obecnej sytuacji społecznej czy też politycznej - zachęca Józef Trędowicz. (Smol)

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A