Poszukiwany opel "hydraulika"
access_time 2004-06-01 13:39:13

Policja już wie, jak wygląda samochód, którym porusza się człowiek podający się za pracownika Wodociągów. W ciągu ostatnich dni okradł on kilka samotnych starszych osób.

Ostatnio ktoś zauważył w Tarnowie pojazd, którym porusza się mężczyzna. Prawdopodobnie jest to opel astra kombi koloru czerwonego, z numerami rejestracyjnymi o symbolach KR. Mężczyzna był widziany wkrótce po tym, jak znanym już sposobem okradł w mieszkaniu 70-letnią kobietę. Utraciła ona 40 tys. zł. Złodziej pojawił się pod pretekstem pomiaru wody w mieszkaniu.

- Istnieje przypuszczenie, że działa szajka, gdyż od policji krakowskiej otrzymaliśmy informacje o podobnych zdarzeniach na jej terenie - mówi Andrzej Sus, rzecznik prasowy KM Policji w Tarnowie. - W samochodzie, do którego wsiadł "hydraulik", miało siedzieć jeszcze dwóch mężczyzn.

W Tarnowie "hydraulicy" działają od ponad tygodnia. Mimo ostrzeżeń i apeli w lokalnych środkach przekazu i publikacji rysopisów podejrzanych, nadal starsi, samotni ludzie stają się ich łatwymi ofiarami.(ziob)

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A