Spotkanie z Anią Knapik w Art Squacie
access_time 2016-07-27 08:00:00
Już dziś gościem Art Squatu będzie Ania Knapik! Rodowita tarnowianka, podróżniczka z korporacyjną przeszłością. Na swoim koncie ma 40 odwiedzonych krajów. To eksploratorka świata i rzeczywistości wokół niej, miłośniczka Ameryki Łacińskiej i azjatyckiej kuchni. Wstęp wolny.

Jest zafascynowana konceptem slow travel, pasjonatka języków obcych i ich wpływu na interakcję międzyludzką, bloggerka z misją inspirowania Polaków do podróżowania, realizacji marzeń, odkrywania siebie i świata.

9 miesięcy, 8 krajów, dziesiątki znajomości i setki przygód. We wrześniu 2015 porzuciła swoje poukładane życie trzydziestolatki w wielkim mieście, pewną pracę, sprzedała, co tylko sprzedać się dało i… ruszyła w podróż życia. Wylądowała na lotnisku JFK w Nowym Jorku z bladym zarysem kilkumiesięcznej podróży w głowie, blisko 20-kilogramowym plecakiem na plecach i… ciekawością, co nadchodzące miesiące przyniosą.

W czerwcu wróciła do kraju i już wie, że była to najlepsza decyzja, jaką mogła podjąć. W ciągu 9 miesięcy podróży odwiedziła w sumie 8 krajów zachodniej hemisfery: USA, Kanadę, Meksyk, Nikaraguę, Kostarykę, Panamę, Kolumbię i Kubę, nawiązała dziesiątki nowych znajomości zarówno z tubylcami jak i innymi podróżującymi z całego świata, opanowała biegle język hiszpański. A przede wszystkim nauczyła się wiele o sobie i świecie i już wie, że nic nie będzie takie samo…

Spotkanie odbędzie się dziś w Art Squacie, Rynek 15, początek o 18, wstęp wolny.

Więcej o bohaterce spotkania przeczytacie na eksploratorka.pl.

Komentarze...