Ruszyły zapisy na Tarnowską Dyszkę!
access_time 2016-08-26 10:11:00
Znane są już szczegóły dotyczące organizacji imprezy. Można także dokonać zapisu oraz wyboru pakietu startowego.

Tarnowska Dyszka to wielkie święto biegania w Tarnowie wchodzące w cykl imprez o wspólnej nazwie "Biegam w Małopolsce". Poprzednią edycję biegu ukończyło blisko sześciuset uczestników, którzy stawili się na starcie z całej Polski. Na stronie pomiar-czasu.pl trwają już zapisy na tegoroczne zawody, które zaplanowano na 6 listopada na godzinę 9.30.

Organizatorzy nie zmienili przebiegu trasy. Podobnie jak w ubiegłym roku, start i meta zlokalizowane będą na parkingu przy Gemini Park. Zawody rozegrane zostaną na ulicach Tarnowa (plan na zdjęciu poniżej). Na początku trasy będzie lekki zbieg, następnie długie, proste, płaskie odcinki. Impreza jest świetną okazją do poprawy swojej życiówki na dystansie 10 km.

Udział w biegu jest jednocześnie okazją do pomocy innym. Do wyboru są dwie wersje pakietu startowego. W opcji STANDARD opłata wynosi od 39 do 70 zł - w zależności od daty wpłaty, natomiast w pakiecie POMAGAM od 69 do 79 zł. Pakiet ten zawiera dodatkowo opaskę termoaktywną, z której zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne.

Najniższa opłata startowa obowiązuje do 20 września. Limit uczestników to aż 1000 osób. Regulamin zawodów dostępny jest na stronie www.pomiar-czasu.pl.

Ruch to zdrowie, zatem do zobaczenia na starcie!

Informacje na temat zbliżających się imprez biegowych można śledzić w KALENDARZU SPORTOWYM tarnow.net.pl

Komentarze...