Stąd Tu Tam – nowy Janusz Radek (KONKURS)
access_time 2016-11-02 13:55:00
Mocny i łatwo rozpoznawalny głos, szacowany na cztery i pół oktawy pozwala mu na brawurowe wykonywanie utworów o poetyckim klimacie. Nie unika jednak także piosenek pełnych punkrockowej energii. Janusz Radek zaprezentuje swoje nowe oblicze w Tarnowie 5 listopada podczas V Muzykoterapii duszy, zainicjowanej przez Centrum Zdrowia Tuchów.

Obdarzony naturalnym i spontanicznym talentem aktorskim tworzy niezwykłe, przykuwające uwagę interpretacje. Do tego dochodzi żywioł temperamentu oraz autentyczna radość śpiewania, muzykowania i obcowania z publicznością. Jak często podkreśla to właśnie kontakt ze słuchaczami jest dla niego najważniejszy. Dlatego posiada szybko rosnącą grupę swojej oddanej widowni.

Podczas V Muzykoterapii duszy, poznamy nowe, koncertowe oblicze Janusza Radka. Wraz z zespołem zaprezentuje on materiał ze swojej najnowszej płyty „Popołudniowe Przejażdżki”. Album wyprodukował Leszek Biolik (Obywatel GC, Republika). W muzyce słychać dojrzałość i pewność artystyczną. Z płyty emanuje dojrzałość artystyczna. Muzycznie twórcy sięgnęli po brzmienia lat 60. i 70., korzystając m.in. z syntezatorów analogowych. To sprawiło że powstał inny album, lokujący się – zdaniem krytyków - pomiędzy klimatem brytyjskiego popu, a estetyką Grzegorza Ciechowskiego.

W czasie muzykoterapeutycznego koncertu w Tarnowie pojawią się jednak nie tylko utwory z ostatniej płyty. Usłyszymy także najbardziej znane i lubiane hity, takie jak: „Dziękuję za miłość” , „Kiedy U-kochanie”, które w popularnym serwisie YouTube mają dotychczas po ponad 3 miliony wyświetleń. W recitalu artysta zapewne nie zapomni też o fanach sentymentalnych interpretacji. Powinny zabrzmieć utwory: „Zostawcie Chwile”, czy skomponowany do wiersza Haliny Poświatowskiej „Chciałbym Cię”.

W Centrum Sztuki Mościce nie powinno też zabraknąć nowego utworu „Żałuję każdego dnia bez Ciebie", z którym wokalista prezentował się na deskach amfiteatru opolskiego podczas Festiwalu Polskiej Piosenki i otrzymał pochlebne recenzje.

Cykl imprez V Muzykoterapii duszy, którą prócz Centrum Zdrowia Tuchów współorganizują też: Fundację Zdrowym Być i Dom Kultury w Wierzchosławicach ruszy 5 listopada w Centrum Sztuki Mościce o godz. 17:00. Wtedy zaplanowano otwarte spotkanie z Anną Morawską, autorką książki „Depresja poporodowa. Możesz z nią wygrać”. Po spotkaniu autorskim goście V Muzykoterapii duszy będą się częstować gorącą czekoladą, co stało się już tradycją imprezy. Recital Janusza Radka rozpocznie się o godz. 19:00.

Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy 10 podwójnych zaproszeń każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do czwartku, 3 listopada do godz. 20:00, swoje imię i nazwisko weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Muzykoterapia".

Komentarze...