Janusz Kołodziej wspiera leczenie Oliwki
access_time 2016-11-17 09:15:00
Stowarzyszenie Dajmy Dzieciom Miłość pod honorowym patronatem wójta Gminy Lisia Góra organizuje akcję charytatywną, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie małej Oliwce z Nowej Jastrząbki i pomoże jej w trudnej walce o zdrowie. Jednym z elementów akcji jest licytacja mistrzowskiego kasku Janusza Kołodzieja.

Wieloletni kapitan rodzimej Unii Tarnów po sezonie przeniósł się do Leszna, ale nadal angażuje się w różne akcje charytatywne w regionie tarnowskim. Tym razem dzięki hojności Janusza Kołodzieja kibice mają nie lada okazję, aby zdobyć cenną pamiątkę z czasów jazdy Koldiego w zawodach z cyklu Grand Prix. Dochód z licytacji kasku wesprze leczenie  2,5-letniej Oliwki Głowacz, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni.

Kask można kupić za pośrednictwem portalu aukcyjnego allegro: 
http://allegro.pl/kask-zuzlowca-janusza-kolodzieja-i6604306296.html

Licytacja kończy się 23 listopada.

Zachęcamy do wsparci akcji, z której całkowity dochód pomoże Oliwce w trudnej walce o zdrowie. W ramach akcji zbierania pieniędzy na leczenie chorej Oliwki organizowany jest również Charytatywny Bal Andrzejkowy, podczas którego nie zbraknie wyśmienitego jedzenia, dobrej muzyki na żywo oraz szampańskiej zabawy.

Komentarze...