Walentynkowe spotkanie z muzyką francuską
access_time 2017-02-14 14:45:00
Walentynkowy koncert w wykonaniu francuskiej piosenkarki i aktorki Iris Munos to propozycja Centrum Sztuki Moście na spędzenie dnia zakochanych. W romantyczny świat Paryża publiczność przeniosą ponadczasowe utwory Edith Piaf. Koncert odbędzie 15 lutego. Początek o godz. 19.00.

Recital Edith Piaf to muzyczna podróż przez życie artystki, która zapisała się w historii muzyki, a przede wszystkim w historii piosenki francuskiej. Niezwykły głos Iris Munos nadaje piosenkom zupełnie nowego wymiaru, pozostając wciąż w dobrze znanym nam klimacie.
Iris Munos przez wiele lat występowała na deskach francuskich teatrów. Prezentowała też swoje spektakle na największym na świecie festiwalu teatralnym w Avignon. Od zawsze występowała w spektaklach muzycznych. Karierę piosenkarską zaczęła w Lyonie w 2011 roku. 
„Edith Piaf” to uczta muzyczno-wokalna po największych przebojach artystki: „La vie en rode”, „Padam”, „Non, je ne regrette rien” czy „Hymne à l'amour”. Smaczku recitalowi dodaje fakt, że Iris Munos opowiada anegdoty z życia artystki, anegdoty dotyczące piosenek. Anegdoty opowiadane są w języku polskim z nutą francuskiego akcentu, który dodaje artystce niesamowitego uroku. Nikt tak nie odda ducha i piękna francuskiej piosenki jak prawdziwa francuska piosenkarka. A aktorskie wykształcenie wokalistki sprawia, że uczestniczy się w prawdziwym muzycznym spektaklu. 
Bilety w cenie 30 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy) do nabycia w kasie CSM oraz online www.csm.tarnow.pl. 
 

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A