"Przebój sezonu" już dziś w Brzesku
access_time 2017-02-08 07:00:00
Gwiazdorska obsada z rolami w "Vabanku", "Seksmisji", "CK Dezerterach", "Krollu", produkcji "Kilerów 2-óch". To chyba najmocniejsza strona spektaklu „Przebój sezonu”, który zaprezentowany zostanie w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku już dziś o godzinie 18-ej. Widowisko określane jako komedia nieprzewidywalna reżyseruje Krzysztof Jaroszyński. Na scenie można będzie zobaczyć Olgę Borys, Elżbietę Zającównę, Dariusza Kordka czy Michała Milowicza.

Komedia opowiada o krótkiej drodze ze szczytu na dno. O tym, jak złudne jest czasami przekonanie o swojej przyszłości. Okazuje się bowiem, że życie wymyśla najdziwniejsze scenariusze, bardzo trudne do przewidzenia. Przynajmniej niektórzy aktorzy odtwarzają tutaj postaci niezbyt odległe od swoich codziennych realiów.

Jednym z bohaterów jest Daniel Wielorak, uwielbiany aktor - celebryta, znany z telewizyjnych reklam. Zarabia krocie, jest obiektem zainteresowania mediów plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną żonę, przytomnego impresaria i uległą asystentkę. Wiedzie życie jak w bajce do czasu, gdy do jego willi przez przypadek trafia więzień zbiegły z pobliskiego zakładu karnego.

To Stasiek - mężczyzna, który niczym specjalnie się nie wyróżnia prócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Wieloraka. Wielokrotny bigamista jest w gruncie rzeczy nieporadnym życiowo pechowcem. Potrafi jednak wywrzeć wrażenie na asystentce Wieloraka Dorocie, która realizuje niecodzienny plan. Przyszłość okazuje się wielką zagadką.

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A