"Jaś i Małgosia" i rodzinne warsztaty w CSM
access_time 2017-03-10 06:34:00
Centrum Sztuki Mościce zaprasza na spektakl dla dzieci "Jaś i Małgosia" w wykonaniu artystów Teatru Banialuka z Bielska-Białej, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę o godz. 15.00. Przed spektaklem zaplanowano bardzo ciekawe, rodzinne warsztaty.

Żartobliwa wersja przygód Jasia i Małgosi, adresowana szczególnie do najmłodszych dzieci. Ciepły klimat spektaklu buduje nie tylko swoista i pełna uroku opowieść Brzechwy, ale też scenografia przedstawienia - kolorowe, miękkie i przytulne poduchy, przyjazne dekoracje, słodka piernikowa chałupka i bliskie dziecięcej wyobraźni lalki. W tym bezpiecznym i przyjaznym świecie nawet na pozór groźne zdarzenia na koniec okazują się żartem, a puenta spektaklu jest zabawna i  pouczająca zarazem.

Przedstawienie teatralne to dla dziecka wielka przygoda - scena, aktorzy, kostiumy, a  w przypadku spektaklu "Jaś i Małgosia", również lalki.

Spektakl dla dzieci od 3 lat.

Widowisko Teatru Banialuka zdobyło główną nagrodę podczas Festiwalu Teatrów dla Dzieci, który odbywa się w Krakowie.   

  • Autor: Jan Brzechwa
  • Reżyseria: Lech Chojnacki
  • Scenografia: Dariusz Panas
  • Muzyka: Robert Łuczak
  • Aktorzy: Magdalena Obidowska, Maria Byrska/Katarzyna Pohl, Konrad Ignatowski, Eugeniusz Jachym

Centrum Sztuki Mościce

12 marca 2017 r. godz. 15.00

Cena biletu: 18 zł (normalny), 15 zł (pakiet rodzinny: obowiązujący wyłącznie do 5 osób: pierwsze dwie osoby po 18 zł, trzy kolejne osoby po 15 zł)

Zaczarowany Teatr Wyobraźni - warsztaty rodzinne

Centrum Sztuki Mościce zaprasza najmłodszych od 3 do 4 roku życia i ich rodziców lub opiekunów na zajęcia rozwijające wyobraźnię, słownictwo dzieci i poprawiające koncentrację. A wszystko to okraszone świetną zabawą. Każdy warsztat dla dzieci w ramach cyklu "Zaczarowany Teatr Wyobraźni" stanowi odrębną część, ma inny temat oraz prowadzony jest przez innych aktorów. 

12 marca 2017 r. godz. 13:30 - 14:30

Bilety: 15 zł od dziecka (opiekunowie nie płacą za wstęp)

Komentarze...