Straż Miejska zachęca w ciekawy sposób do sprzątania po swoich pupilach
access_time 2017-03-05 07:30:00
Od wczoraj na terenach zielonych w mieście rozmieszczane będą przygotowane przez Straż Miejską tabliczki z różnymi, czasem żartobliwymi rymowankami przypominającymi o obowiązku sprzątania po psach.

Przygotowane zostały również psie pakiety zawierające kolorowanki przypominające o najważniejszych obowiązkach właścicieli psów. Takie psie pakiety są do odebrania  w naszej siedzibie.

Każdy właściciel psa może również skorzystać z zarejestrowania czworonoga w naszej bazie. Właściciel psa dostanie od nas breloczek z indywidualnym numerem, który należy umieścić na obroży. Breloczek jest fluorescencyjny i bardzo widoczny. Aby go otrzymać i zarejestrować psa w bazie Straży Miejskiej, należy zgłosić się do siedziby Straży Miejskiej w Tarnowie, podać imię psa i telefon kontaktowy pod który będzie można zadzwonić w przypadku gdyby pies się zagubił.

Mieszkańcy Tarnowa mają również możliwość wzięcia udziału w zabawie, polegającej na odszukaniu tabliczek i spisaniu z nich haseł-rymowanek.

Przygotowanych zostało 25 haseł-rymowanek.

Trzy osoby, które znajdą największą ilość haseł umieszczonych na trawnikach i prześlą je na adres mailowy, straz@umt.tarnow.pl lub też na adres profilaktyka.sm@umt.tarnow.pl, czekają atrakcyjne niespodzianki i gadżety. Hasła można przesyłać do 21 marca br.

Komentarze...