Pomysł na weekend
access_time 2017-03-31 12:00:00
Nadszedł przez wszystkich długo wyczekiwany weekend! Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji, jak w ciekawy sposób możecie go spędzić.
  • Piątek 31.03

Ghost in the Shell - Kino Cinema3D zaprasza na premierę filmu "Ghost in the Shell" Ruperta Sandersa. Film oparty na kultowej grze pod tym samym tytułem. Major do zadań specjalnych, jedyna taka na świecie cyborgiczna hybryda człowieka i robota (Scarlett Johansson), stoi na czele elitarnej jednostki Section 9, specjalizującej się w walce z najniebezpieczniejszymi przestępcami. Section 9 czeka największe wyzwanie w historii jednostki. Stanie przed obliczem wroga, którego jedynym celem jest wymazanie postępów technologii wirtualnej Hanka Robotic’s. W rolę gółwenej bohaterki wcieliła się niesamowita Scarlett Johansson. Godziny seansów: 20:45 i 21:30. Bilety: 20,90 zł i 23,90 zł

Moda według Kobiet. Cykl trzech prelekcji dla kobiet. STYL godz. 17:00 Centrum Sztuki Mościce - Moda według Kobiet to cykl warsztatów skierowany do osób, które chcą się dowiedzieć więcej o modzie, jej historii, ikonach mody, designie, zasadach stylizacji, dresscode czy doborze kolorystyki. Moda zmienia się szybko, a świadomość własnego stylu i znajomości historii mody, każdej kobiecie może ułatwić karierę, dodać pewności siebie, pozwolić kreować swój wizerunek w sposób, aby środowisko, w którym przebywa odbierało ją pozytywnie. Bilety: 25 zł. 

Koncert S.M.Rock godz. 19:00 Tarnowskie Centrum Kultury - Zapraszamy na kolejny koncert Szkoły Muzyków Rockowych S.M.Rock. Uczniowie staną w obliczu wyzwania, jakim jest występ przed publicznością, dla której wykonają wybrane największe światowe hity rock-pop. Bilety: 25 zł (do nabycia w TCK)

Grażyna Łobaszewska i Chadek Big Band godz. 19:00 Centrum Sztuki Mościce - Koncert jednej z najwybitniejszych polskich piosenkarek, kompozytorka i autorka wielu popularnych utworów. Na scenie towarzyszy jej Chadek Big Band pod dyrekcją Zbigniewa Jakubka, zespół złożony z muzyków zaprzyjaźnionych z Chełmskim Domem Kultury. W programie koncertu znajdą się największe przeboje artystki oraz popularne standardy jazzowe. Bilety: 40 zł - 50 zł.

  • Sobota 01.04

Koncert: Thesis + Harissa godz. 19:30 Klub Przepraszam - Bilety 10 zł

Wielkanocne dekoracje w stylu rustykalnym godz. 9:00 Centrum Sztuki Mościce - UWAGA! Bilety należy wykupić najpóźniej do 31 marca. W dniu warsztatów nie będzie możliwości zakupu biletów. Przy użyciu farb kredowych w przepięknej gamie kolorystycznej ozdobisz drewniane kształtki w wiosennej stylistyce. Będzie można poznać tajniki postarzania, sposoby cieniowania pozwalające uzyskać efekt głębi, oraz zabezpieczania powierzchni za pomocą wosków naturalnych i koloryzujących. Każdy ozdobi 2 przedmioty dostosowane stopniem trudności do wieku.Bilety: 30 zł. 

Zjąc Max Ratuje Wielkanoc - Kino Cinema3D zaprasza na film animowany dla całej rodziny "Zjąc Max Ratuje Wielkanoc". Mały zając z wielkiego miasta – marzy o tym, by zdobyć sławę i dołączyć do lokalnego gangu. Chcąc zaimponować kolegom, postanawia wykonać trudną kaskaderską sztuczkę. Niestety podczas podniebnych ewolucji samolotem coś idzie nie tak i pojazd Maxa rozbija się w Wielkanocnej Krainie – niezwykłym miejscu, w którym zatrzymał się czas.  Godziny seansów: 9:30, 11:30, 14:15 i 16:15. Bilety: 20,90 zł i 23,90 zł

Koncert JWP BC godz. 20:00 Restauracja 1.2.3 - JWP/BC w składzie Ero, Kosi, Łajzol, Siwers i Falcon1, zaprezentuje premierowo single "Heta" i "Word Wide" z najnowszego mixtapu JWP "20", przygotowanego z okazji 20 lecia działalności ekipy. Nie zabraknie również nagrań z ostatniego studyjnego albumu "SEQUEL", czy repertuaru z płyt JWP - "Wróg Publiczny", BC - "Klasyk", PCP oraz singli Szesnastki i Tworzymy Historię wydanych na winylu. Bilety 40 zł.

  • Niedziela 02.04

Grupa Azoty Unia Tarnów sparing z Częstochową godz. 14:00 - W najbliższą niedzielę 2 kwietnia Grupa Azoty Unia Tarnów rozegra pierwszy mecz sparingowy w tym sezonie na domowym torze. Rywalem Jaskółek będzie Vitroszlif Crossfit Włókniarz Częstochowa. W dniu meczu sprzedaż biletów w kasach głównych od godz. 14:00. Pierwszy bieg o 15:00. Bilety – 10 zł. Program – gratis. Obowiązują karnety! Dzieci do lat 7 wstęp za darmo.

Dotknij Teatru w Tarnowie godz. 19:00 - Teatr im. Ludwika Solskiego zaprasza na komedię muzyczną „Piękna Lucynda„, Mariana Hemara, w reżyserii Eweliny Pietrowiak. Spektakl został laureatem Nagrody Publiczności podczas XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia 2015. Na hasło „Dotknij teatr” cena biletu 10 zł. Rezerwacje miejsc na spektakl i zwiedzanie Teatru w Biurze Promocji i Organizacji Widowni – telefonicznie 14 688 32 86, 784 976 025 lub mailowo – organizacja@teatr.tarnow.pl, promocja@teatr.tarnow.pl

Azyl - Kino Cinema3D zaprasza na premirę filmu "Azyl" Niki Caro. To jedna z takich historii, o które kino musiało się upomnieć. Poruszająca filmowa opowieść, która wydarzyła się naprawdę. Antonina Żabińska, żona dyrektora warszawskiego zoo, wspólnie z mężem, Janem, ukrywali podczas II wojny światowej dziesiątki Żydów. Osobiście wydostawali ich z getta i pomagali przetrwać w opustoszałych murach ogrodu zoologicznego. W rolach głównych wystąpili: Jessica Chastain, Daniel Bruhl, Johan Heldenbergh. Godzina seansu: 18:00. Bilety: 20,90zł i 23,90zł.

Wielkanocne Rodzinne Zajęcia Plastyczne w Galerii "Panorama" Dworzec PKP godz. 10:00 - Zapraszamy na Rodzinne Zajęcia Plastyczne do Galerii "Panorama" na Dworcu PKP. W najbliższą niedzielę, Koszt 6 zł za wykonanie ozdoby.

Komentarze...