Kontrole policji lekarstwem na zdezelowane autobusy
access_time 2017-07-02 10:53:00
Tarnowscy policjanci skontrolują przed wyjazdem autokary, którymi na wakacyjny wypoczynek będą podróżować najmłodsi pasażerowie. Kontrolę można zlecić funkcjonariuszom telefonicznie.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci wyjeżdżających na wakacje przebadane zostaną nie tylko pojazdy. Kontrole trzeźwości oraz aktualnych uprawnień do prowadzenia autobusów nie ominą ich prowadzących. Zgłoszenia kontroli można kierować do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numerem telefonu: (14) 628-1222 lub do sekretariatu Wydziału Ruchu Drogowego pod numerem telefonu: (14) 628 22 25, w godzinach od 7:30 do 15:30.

Zgłoszenia pojazdów do kontroli powinny odbywać się co najmniej 48 godzin przed planowanym wakacyjnym wyjazdem. W zgłoszeniu należy podać dokładną datę i godzinę wyjazdu, nazwę przewoźnika, numer rejestracyjny autokaru oraz dane osoby zgłaszającej i kontaktowy numer telefonu.

Kierowcy autokarów zgłoszonych do kontroli, zobowiązani są do stawienia w punkcie kontroli autokarów znajdującym się w okolicach rampy kolejowej przy ul. Bandrowskiego w Tarnowie w ustalonym z policjantami terminie. 
 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A