Gratka dla miłośników rowerów - Rodzinny Rajd w Ciężkowicach
access_time 2017-07-08 08:18:00
Już jutro w Ciężkowicach odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy organizowany w ramach kampanii „Małopolska na rowery”.

Rajd rowerowy to ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników jazdy na rowerze oraz spędzania aktywnie wolnego czasu. Na uczestników czekają malownicze trasy Ciężkowic od długościach od 8,4 km – MINI, po 16,7 km – MAXI. Udział w imprezie to doskonała okazja by poznać historyczne i kulturowe walory Pogórza Ciężkowickiego. W rajdzie mogą wziąć udział wszyscy posiadający sprawne, przygotowane do jazdy rowery. Przy zapisie rozdawane będą numery startowe, które uczestnicy rajdu mają obowiązek umieścić z przodu na kierownicy. Dzieci do lat 10 mogą brać udział w imprezie wyłącznie pod opieką dorosłych, z kolei uczestnicy od lat 10 do 18 mogą przedstawić kartę rowerową oraz zgodę na udział w rajdzie rodzica lub opiekuna prawnego.

Organizatorzy zalecają, by zabrać ze sobą na trasy napoje, ciepłe okrycie oraz zabezpieczenie przed deszczem. Dzieci obowiązkowo muszą posiadać ochronne kaski.

Rodzinny Rajd Rowerowy wystartuje w niedzielę o godzinie 10:00 ze Stadionu Sportowego Ciężkowianki Ciężkowice. Od godziny 9:00 rozpocznie się zbiórka uczestników, zgłoszenia do udziału w imprezie oraz pobieranie pakietów startowych. Głównym organizatorem wydarzenia jest Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała.  

Komentarze...