Bezpłatne warsztaty marketingu internetowego
access_time 2017-10-17 16:35:00
Dwudniowe warsztaty dotyczące marketingu internetowego przygotował dla przedsiębiorców tarnowski magistrat. W Sali Lustrzanej 19 i 20 października będzie można dowiedzieć się m.in., jak osiągnąć dobre wyniki sprzedaży dzięki obecności w mediach społecznościowych oraz jak prowadzić kampanię Google AdWords. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy.

Podczas pierwszego dnia warsztatów, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jak powinna wyglądać strategia komunikacji w serwisie Facebook, jak skutecznie reklamować się z pomocą tego portalu, jak wykorzystać algorytm EdgeRank oraz na czym polega remarketing.

Drugi dzień poświęcony będzie narzędziom Google wspierającym sprzedaż przez Internet. Wśród poruszanych tematów znajdą się zagadnienia dotyczące kampanii Google Adwords, wykorzystania Google Analitycs i Google Search Console. Uczestnicy poznają też podstawy pozycjonowania oraz optymalizacji własnej strony internetowej.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmuje Wydział Rozwoju Gospodarczego - tel. 14 688 26 46  (e-mail: m.pawlowski@umt.tarnow.pl). Szczegółowy program szkolenia dostępny TUTAJ.

Komentarze...