Odbierz flagę na samochód
access_time 2018-04-27 10:59:00
Dziś (27 kwietnia) rozpoczyna się 19. akcja rozdawania flag. Nowością w tym roku jest to, że flagi będzie można odbierać także w siedzibie tarnowskiej Straży Miejskiej przy ulicy Brodzińskiego 14.

Akcja „Flaga na samochód” organizowana jest przez tarnowski magistrat od 2008 roku. Pierwsza edycja odbyła się z okazji 90. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a od 2010 akcja odbywa się dwa razy w roku - w maju z okazji Dnia Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej oraz w listopadzie z okazji Święta Niepodległości. Flagi są rozdawane do wyczerpania zapasów. Tak będzie również i tym razem. Możne je odbierać – w godzinach otwarcia placówek – w Biurach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Tarnowa (ul. Nowa 4 i Mickiewicza 2), w Tarnowskim Centrum Informacji (Rynek 7), w siedzibie Straży Miejskiej (ul. Brodzińskiego 14) oraz w kawiarni „Cafe Tramwaj” (plac Sobieskiego).

Flagi rozdawane będą także w trakcie czwartkowego rodzinnego pikniku patriotycznego na rynku. Natomiast Święto Flagi przypada 2 maja.

Komentarze...