Kinowe premiery w Cinema 3D
access_time 2018-08-02 07:48:00
Trzymający w napięciu kryminał "Odnajdę cię", przygody superbohatera Ant-Mana, tym razem w duecie z Osą, a dla dzieci animacja "Jak zostać czarodziejem" - to tylko niektóre z ciekawych pozycji, które obejrzycie w kinie Cinema 3D w najbliższych tygodniach.
  • Ant-man i Osa (premiera 03.08.2018)

Przygotuj się na zmniejszenie. Ant-Man po raz kolejny zakłada kostium!
Scott Lang boryka się z konsekwencjami swoich życiowych wyborów tak w roli superbohatera, jak i ojca. Kiedy stara się pogodzić życie rodzinne z obowiązkami Ant-Mana, Hope van Dyne i dr Hank Pym powierzają mu kolejną pilną misję. Scott musi ponownie założyć kostium Ant-Mana i nauczyć się walczyć u boku Osy, aby wspólnie odkryć sekrety z przeszłości.
Ant-man i Osa

  • Jak zostać czarodziejem (premiera 03.08.2018)

Bohaterem filmu jest nieśmiały chłopiec o złotym sercu i bujnej wyobraźni. Marzy o przygodach, ale nie wierzy, że jakaś może go tak naprawdę spotkać. Pewnego dnia, niespodziewanie odkryje przejście do innego, ekscytującego wymiaru. To, kogo tam spotka w głowie się nie mieści! Złośliwe trolle, czarnoksiężnik o wielkiej mocy, tresowane smoki, balonowe ptaki, ale też zakręcona księżniczka, której wpadnie w oko. Księżniczka bardzo wierzy w bajki, a szczególnie w jedną z nich - o księciu, który pewnego dnia pojawi się, aby uratować jej królestwo. Gdy potężny czarnoksiężnik rzuci czar na całą krainę pogrążając ludzi w smutku, Terry zostanie wybrańcem, który się z nim zmierzy. Czy chłopiec odnajdzie w sobie odwagę, by stanąć twarzą w twarz z potężnym magiem? Czy można wyczarować radość?
Jak zostać czarodziejem

  • Odnajdę Cię (premiera 03.08.2018)

Trwa policyjna obława na żołnierza (Dariusz Chojnacki), który ma na sumieniu niemal wszystkich członków swojego oddziału. Przestępcę udaje się zwabić w pułapkę, ale doświadczona policjantka Justa (Ewa Kaim) popełnia prosty błąd i ścigany wymyka się obławie. W konsekwencji uchybień, kobieta zostaje wysłana na przymusowy urlop. Ambicja dyktuje jej jednak inne rozwiązanie. Zamiast zająć się narastającymi problemami we własnej rodzinie, porzuca wszystko i wraca do miasteczka swojego dzieciństwa, gdzie dorastał również jej przeciwnik. Podczas gdy Justa szuka tropów, mogących doprowadzić ją do kryjówki przestępcy, on sam dociera do jej bliskich i porywa córkę policjantki – Lenę. Postawiona pod ścianą, szantażowana kobieta, by odzyskać swoje życie i uratować dziecko, będzie musiała popełnić przestępstwo, wystawiając na śmierć Grzegorza (Piotr Stramowski) – ostatniego ocalałego z oddziału przestępcy. Próbując wybrnąć z sytuacji, policjantka rozpocznie morderczą grę z prześladowcą. Stawką w zaciętym pojedynku na spryt i intelekt będzie życie jej ukochanej córki. 

Odnajdę Cię

  •  Minimaraton Ant-man  03.08.2018, godz. 21:00

Nieprzespana noc, powoduje stan wysokiego zadowolenia. Tylko pod warunkiem, że weźmiesz udział w nocnym maratonie filmowym. Widzów spragnionych emocji filmowych w hurtowej ilości  zapraszamy na cykliczne maratony filmowe. Jeśli jeden film to dla Ciebie  za mało, sprawdź najbliższe propozycje tematycznych maratonów.
Maratony filmowe - Jeden film to za mało!

Zobacz w jedną noc -  2 części przygód kultowego superbohatera Marvel Comics.
MINIMARATON Ant-Man start  godz. 21:00.
Podczas maratonu zagramy dwie części:Ant-Man i Ant-Man i Osa 
Minimaraton Ant-man

  • Maraton Władcy Pierścieni  31.08.2018, godz. 18:00

Nieprzespana noc, powoduje stan wysokiego zadowolenia. Tylko pod warunkiem, że weźmiesz udział w nocnym maratonie filmowym. Widzów spragnionych emocji filmowych w hurtowej ilości  zapraszamy na cykliczne maratony filmowe. Jeśli jeden film to dla Ciebie  za mało, sprawdź najbliższe propozycje tematycznych maratonów.
Maratony filmowe - Jeden film to za mało!

Zobacz w jedną noc trzy części kultowej serii filmowej "Władca Pierścieni"- wersje reżyserskie.
MARATON WŁADCY PIERŚCIENI 
start  godz. 18:00.
Podczas maratonu zagramy trzy części: "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia", "Władca Pierścieni: Dwie wieże", oraz "Władca Pierścieni: Powrót króla." 
Maraton Władcy Pierścieni

W repertuarze pozostają: 
 „Mamma Mia:  Here we go again! ”- musical
 „Drapacz chmur” - akcja
„Pierwsza noc oczyszczenia” – horror
„Sicario2: Soldado” – film akcji
„Książę Czaruś” – animowany
„Iniemamocni 2” – animowany

Kino zastrzega sobie prawo zmiany w repertuarze.

Na zdj. kadr z filmu "Odnajdę cię"

Komentarze...